Takzvaný parkovací dům Rozmarýn

Levné dárky, best dárky

Zatímco budova v sousedství pavilonu E u výstaviště je vzorem, jak by taková věc měla fungovat,
takzvaný parkovací dům Rozmarýn v ústí Kounicovy ulice do Moravského náměstí dělá čest svému
kabaretnímu předchůdci. Už pár minut před slavnostním otevřením v něm náměstek primátora odřel
služebního superba jenom proto, že poloměry jeho vnitřních zatáček naprosto nepočítají s autem,
které má více než čtyři a půl metru. Více v článku Parkování může být někdy pěkná fuška!

You may also like...

6 Responses

 1. Anonym napsal:

  To mi připomíná poznámku jedné hérečky z Nové scény na Lidické – víte že ze šesti sedadel v každé řadě není vidět na pódium? Budova za stovky miliónů a oni to takhle zpatlaj, korupčníci!

 2. kntz napsal:

  mmnt, mluvis o muzikalove scene MDB? Na tom projektu sem osobne pracoval, ze kterych sedadel neni videt? Existuje neco co se nazyva rozhledovy trojuhelnik, nekteri vidi lepe nekteri hure ale ze vsech mist by na podium melo byt videt. Pokud budes mit nejaky dotaz k MDB klidne se ptej.

  A k parkingu rozmaryn, vydrzte jde oto aby se ridici naucili do nej jezdit, coz potrva ale bude to. No a minimalni polomery… juknu se do normy a zeptam se jak to bylo ve skutecnosti, ale slysel sem tö od nekolika lidi uz….

 3. kntz napsal:

  Ted me napada, neni problem sehnat vykres hlediste a muzem se hned podivat jak je videt nebo neni….

 4. Anonym napsal:

  čeče o te scéně MDB – řikali to lidi z G-studia co tam hostují a nemám důvod tomu nevěřit, řešili to asi hodinu a měl jsem dojem že si mezi sebou nelžou…bavili se herci mezi sebou a byli z toho dost šokovaní..jestli to je šum tak sorry ale není.

 5. ma napsal:

  Já to chápu moc dobře a jsem příznivcem parkovacích domů!!! Vím, že to potrvá…Já kritizuji formu a metody vládnutí!! to co tu prožíváme je typický produkt skrz naskrz zkorumpované společnosti navíc v Brně okořeněnný 13ti letou samovládou velmi, ale velmi úzké skupiny lidí. Mě prostě nebude polovzdělanej nýmand v uniformě jen velmi málo smysluplné organizace MP s rozpočtem, který je plivnutím kupř. na lidi ve složité životní situaci (viz.milostivé židle pro bezdomovce) odněkud v y t l a č o v a t , byť do bohulibého parkovacího domu. Laskavě ať si někdo namáhá hlavu, jak mě tam dostat bez represe. Máme svoji důstojnost!!
  P.S. kolik stojí policejní kůň? Dneska se zase potulovali a kakali po městě, nebylo to náhodou populisticky zrušeno, ten koníček – koníčci – šéfů MP Brno?

 6. Anonym napsal:

  To je fakt , Brno má na radnici už historickou smůlu. Pardon na radní. Když mně starý pán zemský rada kdysi vyprávěl co a jak projednávali , řídili se jedním , vše dobré pro občany tohoto krásného města , protože by nám to mohli jednou spočítat! Uměli na těch židlích sedět. Jak se dnešní garnitura předvádí , domnívám se že na těch židlích neumí sedět a padají z nich. Vůbec se nedivím těmto zmetkům , protože je tragédie , když je někdo nepoučitelné!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.