Uzavírka časti ul. Palackého – II.ETAPA

Levné dárky, best dárky

Od 5:00 hodin v sobotu 11. listopadu přibližně do 23:00 hodin 22. listopadu 2006 je z důvodu rekonstrukce vozovky uzavřena ulice Palackého pro veškerou dopravu mimo tramvají ve směru od Husitské po Semilasso.
Trolejbusová linka 30 je po dobu uzavírky v provozu pouze v úseku Bystrc, Černého – Slovanské náměstí. Ve vyřazeném úseku Slovanské náměstí – Královo Pole, nádraží je zavedena náhradní autobusová linka x30 a cestující zde mohou rovněž využít stávající okružní autobusové linky 44 a 84 (z důvodu souběžně probíhajících víkendových výluk v křižovatce Hlavní – Veslařská jsou v nepracovních dnech všechny trolejbusy na lince 30 nahrazeny autobusy a linka jede v celé trase Bystrc, Černého – Královo Pole, nádraží, linka x30 není provozována).
Autobusy linky x30 (v nepracovních dnech linky 30) a linky 84 jedou ve směru od Husitské k nádraží Královo Pole odklonem ulicemi Malátovou a Božetěchovou, zastávka Semilasso je v tomto směru přeložena do ulice Božetěchovy před křižovatku s ulicí Kosmovou.
Noční autobusové linky 90 a 91 (případně také autobus náhradní dopravy za tramvaj) jedou v úseku mezi zastávkami Husitská – Semilasso odklonem ulicemi Malátovou a Božetěchovou. Zastávka Semilasso směr Tylova je pro linky 90 a 91 přeložena za křižovatku Palackého – Kosmova.

Současně se zahájením této výluky končí I.etapa opravy vozovky v opačném směru, autobusy linek 44 a x30 (v nepracovních dnech linky 30) se tedy vrací ve směru od Semilassa na Slovanské náměstí na svou trasu ul. Palackého a přes zastávku Husitská.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.