Uzavírka části ulice Husovy

Levné dárky, best dárky

Z důvodu opravy kolejí je od 6:00 v sobotu 6. května nepřetržitě do ukončení prací v pondělí 8. května 2006 (asi do 17 hod.) vyloučen provoz veškeré dopravy ulicí Husovou v úseku mezi Nádražní a Pekařskou.

Tramvaje linky 4 v úseku Masarykova čtvrť – Komenského náměstí ve směru do Obřan jedou po dobu výluky o 3 minuty později oproti platnému jízdnímu řádu a dále v úseku Komenského náměstí – Malinovského náměstí jedou přes Českou a ulicí Rooseveltovou (vynechávají zastávky Šilingrovo nám., Nové sady a Hlavní nádraží).

Linky 12 a 13 jsou v úseku Hlavní nádraží – Česká odkloněny obousměrně přes Malinovského náměstí a ulicí Rooseveltovou (vynechávají zastávky Nové sady a Šilingrovo náměstí). Zastávka Hlavní nádraží je pro linky 12 a 13 po dobu výluky přeložena k zastávce linky 9 (na spojce naproti hotelu Grand).

Náhradní dopravu ve vyřazeném úseku nelze zajistit vzhledem k úplné silniční uzavírce v místě opravy.

Autobusy nočních linek 92, 93, 95, x95 a 99 jedou v úseku Hlavní nádraží – Šilingrovo náměstí objížďkou tak, že zastávka Šilingrovo náměstí bude pro tyto linky v obou směrech přeložena do ulice Pekařské k zastávce linek 5, 6 a 7. Linka 97 zastávku Šilingrovo náměstí směr Hlavní nádraží vynechá zcela.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.