Uzavírka Palackého náměstí v Řečkovicích

Levné dárky, best dárky

Z důvodu pokládky povrchu komunikace bude od 23:00 hodin v pátek 27. července nepřetržitě do 22:00 hodin v neděli 29. července 2007 pro veškerou dopravu uzavřeno Palackého náměstí včetně části ulic Vážného a Hapalovy v Řečkovicích.Autobusová linka 42 pojede ve směru z Králova Pole, nádraží ke Globusu po své trase pouze do zastávky Tylova, dále bez zastávek po ulici Hradecké do zastávky Řečkovice, nádraží a dále po své trase ke Globusu (v tomto směru vynechá zastávky Hudcova, Kořískova, Žitná, Letovická, Horácké náměstí, Palackého náměstí a Kronova). V opačném směru pojede v úseku Globus – Horácké náměstí odklonem ulicemi Vážného, Žilkovou, Terezy Novákové a Vážného (v tomto směru jízdy vynechá zastávky Maříkova, Královka, Kronova a Palackého náměstí, na odklonové trase zastaví pouze na zastávce Řečkovice u smyčky tramvají).

Autobusová linka 70 pojede ve směru z Králova Pole, nádraží do Ořešína v úseku Horácké náměstí – Jandáskova odklonem ulicemi Vážného, Terezy Novákové, Žilkovou, Černohorskou, Řečkovickou a Maříkovou (vynechá zastávky Palackého náměstí a Kronova, na odklonové trase zastavuje pouze v zastávce Řečkovice u smyčky tramvají a dále na zastávkách Maříkova a Královka linky 42). V opačném směru pojede v úseku Kronova – Královo Pole, nádraží bez zastávek odklonem ulicí Hradeckou (vynechá zastávky Palackého náměstí, Horácké náměstí, Letovická a Žitná).

Noční autobusová linka 90 pojede v úseku Řečkovice – Jandáskova oběma směry odklonem ulicemi Vážného, Terezy Novákové, Žilkovou, Černohorskou, Řečkovickou a Maříkovou (vynechá zastávky Palackého náměstí a Kronova, na odklonové trase nezastavuje na žádné zastávce).

Změny zastávek:
Palackého náměstí – zastávka v obou směrech bez obsluhy.
Kronova směr Globus, Ořešín – bez obsluhy; linka 42 směr Globus zastavuje náhradou u zastávky Řečkovice, nádraží, pro jízdu směr Ořešín je nutno přejít k zastávce Jandáskova.
Kronova směr město – obsluhována pouze linkou 70.
Maříkova, Královka směr Královo Pole, nádraží – bez obsluhy linkou 42.
Hudcova, Kořískova, Žitná, Letovická, Horácké náměstí směr Globus – bez obsluhy linkou 42, obsluhovány pouze linkou 70 směr Ořešín; pro jízdu směr Globus je možno využít linku 70 s pěší docházkou do Globusu od zastávky Maříkova.
Horácké náměstí, Letovická, Žitná směr Královo Pole, nádraží – bez obsluhy linkou 70, obsluhovány pouze linkou 42.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.