Uzavírka ul. Troubské v Bosonohách

Levné dárky, best dárky

V důsledku pokračování rekonstrukce kanalizace a komunikací v Bosonohách a
související uzavírky ulice Troubské je od úterý 26. května 2009 na dobu asi jednoho měsíce změněna organizace autobusových linek IDS JMK:

 • Regionální linky 401 a 402 se vrací na svoji původní trasu ze Starého Lískovce, Kyjevské přes Jemelkovu do Bosonoh a na Veselku (ruší se odklon uvedených linek přes Ostopovice) s tím, že linka 401 je z důvodu výstavby kruhového objezdu a uzavírky části ulice Jihlavské v Troubsku vedena v úseku Troubsko, Veselka – Popůvky, Vintrovna po trase linky 402 přes zastávky Troubsko, obecní úřad a Popůvky, náves.

 • Zároveň se v daném termínu mění jízdní řády linek 403, 404 a 410.

  Přestup mezi tramvajovými linkami 5, 7, 8, 10 a linkami 401 a 402 je od 26.5. možný opět v zastávce Dunajská (v opačném směru v zastávce Starý Lískovec, smyčka)!

 • Linky 69 a 96 jsou nadále stejně jako v předchozích etapách od zastávky Skalní odkloněny na Bosonožské náměstí, kde je v blízkosti kaple přeložena konečná zastávka Bosonohy, u křižovatky ulice Pražská a Bosonožského náměstí je zřízena obousměrná zastávka Pražská. Linky 69 a 96 zcela vynechávají zastávku Hoštická.
 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.