Uzavírka ulice Údolní

Levné dárky, best dárky

Z důvodu provádění příčného překopu ulice Údolní v křižovatce Údolní x Úvoz (na straně Obilního trhu) bude od 5:15 hodin v sobotu 19. dubna nepřetržitě do 22:45 hodin v neděli 20. dubna 2008 pro veškerou dopravu uzavřena ulice Údolní v úseku mezi porodnicí a křižovatkou Údolní x Úvoz.Tramvajová linka 4 pojede oběma směry po trase: Maloměřický most – Malinovského náměstí – Hlavní nádraží – Nové sady, smyčka.

Náhradní doprava
bude zajištěna autobusy s označením x4 po trase:
Malinovského náměstí (přestup z linky 4) – Česká – Obilní trh – Náměstí Míru, v opačném směru Náměstí Míru – Obilní trh – Komenského náměstí – Šilingrovo náměstí – Hlavní nádraží (přestup na linku 4), které pojedou v úseku mezi zastávkami Úvoz – Obilní trh po odklonové trase ulicemi Úvoz, Grohova/Gorkého a Obilní trh.

Trolejbusy na linkách 38 a 39 budou v obou dnech nahrazeny autobusy, které v úseku mezi zastávkami Komenského náměstí – Žlutý kopec (v opačném směru Tvrdého – Komenského náměstí) pojedou odklonem ulicemi Obilní trh, Grohova/Gorkého a Úvoz. Zastávka Úvoz bude pro linky 38 a 39 v obou směrech přeložena k zastávce linky 4 Obilní trh.
Noční autobusová linka 92 pojede po stejné odklonové trase jako linka x4 bez vynechání pravidelných zastávek.
Noční autobusová linka 95 pojede po stejné odklonové trase jako linky 38 a 39, vynechá zastávku Úvoz.

POZOR !! Vzhledem k jízdě po delší a pomalejší trase a nutnosti zachovat přestupní návaznost na tramvaj linky 4 v zastávce Hlavní nádraží odjíždí autobus náhradní dopravy x4 z Náměstí Míru směr centrum přibližně o 1 minutu dříve, než příslušná tramvaj podle běžného jízdního řádu !!

Vzhledem ke změnám v obězích vozidel na lince 4 nelze v úseku nedotčeném výlukou (Nové sady – Maloměřický most) dodržet garantované časy odjezdů nízkopodlažních vozidel zveřejněné v jízdních řádech. O odjezdu tohoto vozidla se prosím informujte na telefonním čísle 5 4317 4317.

Změna zastávek:
Úvoz – (zastávky trolejbusů v ulici Údolní) zastávky nejsou v době výluky v obou směrech obsluhovány, linky 38 a 39 zastavují náhradou u tramvajových zastávek Obilní trh.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.