Výluka autobusů v ulici Veveří

Levné dárky, best dárky

Z důvodu opravy kolejí na ulici Veveří mezi zastávkami Grohova a Konečného náměstí budou od 6:00 hodin 20. září 2009 do ukončení prací (předpoklad do noci 17./18.října)
změněny trasy nočních autobusových linek vedených ulicí Veveří.

 • Linka 92 pojede v úseku Česká – Rybkova obousměrným odklonem ulicí Kounicovou a Kotlářskou. Náhradou za zastávku Grohova obslouží zastávky Smetanova a Sušilova.
 • Linky 93 a 99 pojedou v úseku Česká – Klusáčkova obousměrným odklonem ulicí Kounicovou. Náhradou za neobsluhované zastávky Grohova, Konečného náměstí a Nerudova obslouží pouze zastávky Smetanova a Sušilova.
 • Tramvajové linky 3, 11, 12, 13 nebudou v ulici Veveří nijak omezeny a provoz bude veden kyvadlově vždy po jedné traťové koleji. Odklon ulicí Kounicovou se však týká případné operativní náhradní dopravy za některou z výše uvedených tramvajových linek.

You may also like...

2 Responses

 1. ma napsal:

  Mám silný pocit že tu v Brně působí jakási mafie neustále dokola rekonstruující kolejové svršky. Je tohleto normální? Veveří. Lidická, Křenová – to jsou evergreeny, vždyť to ty svině dělají už po desáté- to to neumí udělat pořádně? Musí se to rekonstruovat každé dva tři roky?
  A když jsme u toho – chápete někdo co ty zloději vytvářeli bezmála rok tam na Husově? Vždyť to je na první pohled podvod – nový asfalt! Hurá! Brňáci to spolkli i s navijákem! Na Pekařské už všichni obchodníci zkrachovali! Super, další plánovaná rekonstrukce někdy okolo r. 2010-11, až zase zapomenou.
  Já bych ty, kteří o tomto rozhodují a tedy kradou rovnou věšel. Anebo vláčel za nejdelší šalinou světa co tu máme…

 2. Anonym napsal:

  ty ses ale vul

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.