Výluka tramvají na náměstí Svobody

Levné dárky, best dárky

Z důvodu konání kulturní akce Slavnost masek bude v sobotu 19. června 2010 od 15:30 hodin přibližně do 22:30 hodin vyloučen provoz tramvají v úseku Hlavní nádraží – Náměstí Svobody – Česká (Rašínova) – Moravské náměstí.

  • Linka 3 pojede od Staré osady přes Moravské náměstí – Rooseveltovou jen na Malinovského náměstí a po otočení zpět Rooseveltovou na Moravské náměstí a po své trase na Starou osadu, čímž vynechá zastávky Hlavní nádraží, Zelný trh, Náměstí Svobody a Česká (Rašínova).

  • Linka 5 do 19:10 hodin (spoje vedené z/na Ústřední hřbitov) pojede v úseku Hlavní nádraží – Moravské náměstí obousměrně odklonem přes Malinovského náměstí, čímž vynechá zastávky Zelný trh, Náměstí Svobody a Česká (Rašínova). Od 19:10 hod. pojede linka 5 ze Štefánikovy čtvrti přes Moravské náměstí – Rooseveltovou jen na Malinovského náměstí a po otočení zpět Rooseveltovou na Moravské náměstí a po své trase do Štefánikovy čtvrti, takže vynechá rovněž zastávku Hlavní nádraží.
  • Linka 6 pojede při jízdě od Králova Pole, nádraží na Moravské náměstí, dále přímo ulicí Rooseveltovou na Malinovského náměstí a po otočení zpět Rooseveltovou do Králova Pole, nádraží, čímž vynechá zastávky Česká (Rašínova), Náměstí Svobody, Zelný trh a Hlavní nádraží. Zastávky Zelný trh, Náměstí Svobody a Česká (Rašínova) nebudou po dobu výluky obsluhovány!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.