Výluka tramvají Rooseveltova – Nádražní

Levné dárky, best dárky

V souvislosti s rekonstrukcí vozovky bude v sobotu 14. října 2006 od 8.00 hodin do ukončení prací (předpoklad 20.00 hodin) neprůjezdná ulice Rooseveltova pro tramvaje ve směru na Malinovského náměstí. Současně bude probíhat oprava kolejové výhybky a křížení u zastávky Hlavní nádraží.Linka 1 pojede v úseku Moravské náměstí – Hlavní nádraží ve směru do Bystrce odklonem ulicemi Rašínovou – Masarykovou a vynechá zastávku Malinovského náměstí. V opačném směru do Řečkovic pojede linka 1 po své trase ulicí Rooseveltovou.
Linka 2 v úseku Malinovského náměstí – Hlavní nádraží pojede ulicemi Rooseveltovou – Rašínovou – Masarykovou. V opačném směru do Židenic pojede linka 2 po své trase ulicí Benešovou.
Linka 4 pojede v úseku Malinovského náměstí – Česká ve směru do Masarykovy čtvrti přes hl. nádraží a ulicí Masarykovou, čímž zajistí náhradní dopravu v úseku Malinovského náměstí – Hlavní nádraží za linky 1 a 2. V opačném směru do Obřan pojede linka 4 po své trase ulicí Husovou.
Linka 10 pojede ze Stránské skály pouze k zastávce Hlavní nádraží, v opačném směru pojede linka 10 v celé trase Nové sady – Stránská skála.
Linky 12 a 13 budou odkloněny v úseku Hlavní nádraží – Česká ve směru do Králova Pole ulicemi Masarykovou – Rašínovou a vynechají tak zastávky Nové sady a Šilingrovo náměstí. V opačném směru pojedou linky 12 a 13 po své trase ulicí Husovou.
Zastávka Hlavní nádraží směr Hybešova pro linky 1 a 2 bude po dobu výluky přeložena do ústí ulice Masarykovy k restauraci Padowetz, pro linky 12 a 13 směr Česká bude přeložena na 1.kolej.

Náhradní doprava autobusy nebude při této výluce zaváděna.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.