Výluka tramvají v Bystrci

Levné dárky, best dárky

Z důvodu opravy kolejí je v sobotu 22. dubna 2006 od 8:00 do 20:00 hodin vyloučena tramvajová doprava do Bystrce.

Linky 1, 3 a 11 jsou po dobu výluky ukončeny v zastávce Vozovna Komín.

V úseku Vozovna Komín – Bystrc, Ečerova je zavedena náhradní autobusová linka x1. V celé trase platí pro autobusy zastávky náhradní dopravy na komunikacích mimo tramvajovou trať. V důsledku uzavření tramvajového přejezdu mezi ulicemi Branka a Kníničská jsou zastávky Branka a Kamenolom pro náhradní linku x1 přeloženy na hlavní komunikaci Kníničská. Zastávka Podlesí při této výluce není autobusy linky x1 obsluhována, vzájemný přestup mezi autobusy linky x1 a trolejbusovou linkou 30 je po dobu výluky možný pouze v zastávce Kamenolom!

Po dobu výluky autobusy regionální linky 303 při jízdě z Veverské Bítýšky do Bystrce pokračují od zastávky Zoologická zahrada po trase náhradní linky x1 až do zastávky Vozovna Komín, kde je možný přestup na tramvaje linek 1, 3 a 11.

Uzavírka přejezdu v Komíně – ul. Branka
Z důvodu opravy kolejí je od 6:00 hodin v sobotu 22. dubna nepřetržitě do ukončení prací v neděli 23. dubna 2006 (asi do 20 hodin) uzavřen pro veškerou silniční dopravu přejezd tramvajové trati mezi ulicemi Kníničská a Branka.
V noci ze soboty 22. dubna na neděli 23. dubna jsou zastávky Branka a Kamenolom pro noční linku 98 přeloženy na hlavní komunikaci Kníničská. Zastávka Podlesí nebude autobusy noční linky 98 obsluhována. Noční linka 99 jede mezi zastávkami Svratecká – Lísky obousměrně bez zastávek objížďkou ulicemi Bystrckou a Kníničskou.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.