Výluka tramvají v Masarykově čtvrti

Levné dárky, best dárky

Z důvodu výměny kolejí a opravy tramvajové tratě v ulici Údolní bude od 5:00 hodin v sobotu 28. dubna 2007 přibližně do 21:00 hodin v neděli 29. dubna 2007 vyloučen provoz tramvají v úseku Komenského náměstí – Náměstí Míru.

Tramvajová linka 4 pojede po své trase pouze v úseku Obřany, Babická – Česká a dále odklonem ul. Husovou a Pekařskou do smyčky Mendlovo náměstí (ve směru do Obřan pojede tedy linka 4 přes Českou a Náměstí Svobody i ve večerních hodinách, kdy běžně jezdí ulicí Husovou a Nádražní – vynechá zastávky Šilingrovo náměstí a Nové sady). V úseku Česká – Náměstí Míru a zpět bude zajištěna náhradní autobusová doprava linkou x4.

Změna zastávek:
Šilingrovo náměstí, Nové sady směr Obřany – ve večerních hodinách bez obsluhy linkou 4.

Výluka tramvají v ulici Zábrdovické

Z důvodu výměny kolejí a opravy tramvajové tratě bude v úterý 1.května 2007 od 8:00 hodin přibližně do 16:00 hodin vyloučen provoz tramvají v ulicích Zábrdovická a Bubeníčkova.

Tramvajová linka 2 jede po své trase pouze v úseku Modřice – Tkalcovská, od zastávky Tkalcovská je odkloněna přes zastávku Jugoslávská (zde přestup na autobusy náhradní dopravy) do smyčky Černá Pole, Zemědělská.
Tramvajová linka 3 je v provozu pouze v úseku Bystrc, Ečerova – Jugoslávská.
Náhradní doprava je zajištěna autobusovou linkou x3 jedoucí po trase: Jugoslávská (přestup z/na linky 2 a 3) – Vojenská nemocnice – Kuldova – Stará osada a zpět.

Změny zastávek:
ŽIDENICE, Stará osada – odjezdová zastávka ve smyčce tramvají bez obsluhy, linka x3 směr Jugoslávská odjíždí ze zastávky linek 45, 64, 75, 78 a 84 ve smyčce autobusů (autobusy náhradní dopravy nezajíždí do smyčky tramvají).

Nasazení autobusů na linkách 38 a 39

Z důvodu stavebních prací v křižovatce Údolní x Marešova budou v neděli 29.dubna 2007 trolejbusy na linkách 38 a 39 nahrazeny autobusy.

Provoz dopravy v období svátků

• Ve dnech 30. dubna a 7. května 2007 s ohledem na předpokládané výrazné snížení poptávky po přepravě ve městě Brně bude provoz na linkách číslo 1 až 84 omezen. V těchto dnech bude platit jízdní řád uvedený ve sloupcích PRACOVNÍ DNY – PRÁZDNINY a rovněž nepojedou zvláštní autobusové školní spoje.
• Ve dnech státem uznaných svátků 1. května a 8. května 2007 bude doprava vedena podle jízdních řádů pro NEDĚLE. U vlaků a regionálních linek IDS JMK doporučujeme věnovat pozornost omezením některých spojů označených příslušnými inverzními značkami.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.