Výluka tramvají v ulici Benešově

Levné dárky, best dárky

Z důvodu nezbytně nutné opravy kolejí a výměny kolejové výhybky bude od 21:00 hodin v pondělí 5. listopadu do 4:30 hodin v úterý 6. listopadu 2007 vyloučen provoz tramvají z ulice Benešovy ve směru od Hlavního nádraží na Malinovského náměstí.

Tramvajová linka 1 pojede ve směru do Řečkovic v úseku Mendlovo náměstí – Malinovského náměstí odklonem ulicemi Pekařskou, Husovou a Rooseveltovou (vynechá zastávky Václavská, Hybešova, Nové sady a Hlavní nádraží, v opačném směru jede po své trase).
Tramvajová linka 2 pojede ve směru na Starou osadu v úseku mezi zastávkami Poříčí – Malinovského náměstí odklonem ulicemi Pekařskou, Husovou a Rooseveltovou (vynechá zastávky Václavská, Hybešova, Nové sady a Hlavní nádraží, v opačném směru jede po své trase).

Tramvajová linka 4
pojede ve směru do Obřan v úseku mezi zastávkami Komenského náměstí – Malinovského náměstí odklonem ulicemi Joštovou a Rooseveltovou (vynechá zastávky Šilingrovo náměstí, Nové sady a Hlavní nádraží).

Tramvajová linka 9
pojede ve směru na Lesnou v úseku mezi zastávkami Hlavní nádraží – Jugoslávská odklonem ulicemi Nádražní, Husovou, Joštovou a Milady Horákové (vynechá zastávky Malinovského náměstí, Körnerova a Tkalcovská, v opačném směru jede po své trase).

Náhradní doprava
bude zajištěna autobusovou linkou x1 v úseku Mendlovo náměstí – Malinovského náměstí (za linku 1 – pouze v uvedeném směru), autobusovou linkou x2 v úseku Poříčí – Stará osada (za linku 2 – pouze v uvedeném směru) a autobusovou linkou x9 v úseku Zvonařka – Halasovo náměstí (za linku 9 – pouze v uvedeném směru). Náhradní doprava za linku 4 není zavedena.

Změna zastávek:
Šilingrovo náměstí, Nové sady, Hlavní nádraží – bez obsluhy linkou 4.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.