Výluka tramvají v ulici Husově

Levné dárky, best dárky

Z důvodu opravy tramvajové tratě a výměny kolejové výhybky v ulici Husově bude v sobotu 10. listopadu 2007 od 7:00 do 17:00 hodin jednosměrně vyloučen provoz tramvají v úsecích Mendlovo náměstí – Česká a Nové sady – Česká (pouze ve směru na Českou).
Tramvajové linky 5 a 6 pojedou ve směru do Štefánikovy čtvrti a Králova Pole, nádraží v úseku mezi zastávkami Poříčí – Moravské náměstí odklonem ulicemi Hybešovou, Benešovou a Rooseveltovou (přes Hlavní nádraží, v tomto směru vynechají zastávky Mendlovo náměstí, Nemocnice u sv.Anny, Šilingrovo náměstí a Česká, v opačném směru jedou po své trase).

Tramvajové linky 12 a 13
pojedou ve směru na Červinkovu v úseku mezi zastávkami Hlavní nádraží – Česká odklonem ulicemi Benešovou a Rooseveltovou (přes Malinovského náměstí, vynechaji zastávky Nové sady, Šilingrovo náměstí, v opačném směru jedou po své trase).

Náhradní doprava
bude zajištěna autobusovou linkou x5 jedoucí jednosměrně po trase: Poříčí – Mendlovo náměstí – Šilingrovo náměstí – Česká – Moravské náměstí.

Změna zastávek:
Mendlovo náměstí, Nemocnice u sv.Anny, Šilingrovo náměstí směr Česká – obsluhovány pouze linkou x5.
Česká směr Moravské náměstí – bez obsluhy linkami 5 a 6, obsluhována linkou x5 nebo je možno použít také linky 3 a 11 směr Dětská nemocnice.
Hlavní nádraží směr Česká – linky 12 a 13 směr Červinkova zastavují na zastávce linky 9 pod hotelem Grand.
Nové sady směr Česká – bez obsluhy linkami 12 a 13.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.