Výluka tramvají v ulici Veveří

Levné dárky, best dárky

Z důvodu dokončovacích prací při opravě kolejí na ulici Veveří mezi zastávkami Grohova a Konečného náměstí bude v neděli 18. října 2009 od ranních výjezdů do ukončení prací (předpoklad do 14 hodin) vyloučen provoz tramvají v úsecích Česká – Vozovna Komín a Česká – Technologický park.

 • Linka 3 bude v provozu pouze v úseku Stará osada – Česká a dále pojede odklonem do Masarykovy čtvrti na náměstí Míru.

 • Linka 12 pojede pouze v úseku (Komárov -) Zvonařka – Česká.
 • Linka 13 bude v provozu pouze v úseku Juliánov – Česká.
 • Náhradní doprava za linku 3 bude zajištěna mimořádnou autobusovou linkou x3 po trase Česká – Tábor – Vozovna Komín. V úseku Vozovna Komín – Bystrc, Ečerova zajistí náhradu za linku 3 pravidelné spoje tramvajové linky 1.
 • Náhradní doprava za linky 12 a 13 bude zajištěna mimořádnou autobusovou linkou x13 na trase Česká – Technologický park.

  Náhradní linky x3 a x13 pojedou z důvodu neprůjezdnosti komunikace v místě opravy kolejí v úseku Česká – Konečného náměstí obousměrným odklonem ulicí Kounicovou, čímž vynechají zastávku Grohova. Náhradou za zastávku Grohova obslouží zastávky Smetanova a Sušilova.


  Z důvodu změny oběhů vozidel na linkách 3, 12 a 13 není možno dne 18. října 2009 dodržet časy odjezdů nízkopodlažních vozidel garantované běžným jízdním řádem. O odjezdu těchto vozidel je možno se aktuálně informovat na telefonním čísle 54317 4317. Pro přestup v zastávce Vozovna Komín je možno využít výtah, který je součástí budovy vozovny trolejbusů vedle výjezdových vrat.

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.