Výluka tramvají v ulici Žabovřeské

Levné dárky, best dárky

Z důvodu výměny kolejí, opravy tramvajové tratě a stavebních prací v prostoru tramvajového podjezdu v Pisárkách bude v neděli 18. března 2007 od 8:00 hodin do ukončení prací (předpoklad do 18:00 hodin) vyloučen provoz tramvají v úseku Pisárky – Vozovna Komín.

  • • Tramvajová linka 1 je v úseku Nové sady – Vozovna Komín oběma směry odkloněna ul. Husovou, Veveří a Minskou.

  • • Náhradní doprava je zajištěna tramvajovou linkou P1 jedoucí po trase Zvonařka – Hlavní nádraží – Mendlovo náměstí – Výstaviště – Pisárky a autobusovou linkou x1 jedoucí po trase Hlavní nádraží – Mendlovo náměstí – Výstaviště – (ulicí Bauerovou) – Pisárky – Bráfova – Vozovna Komín (přestup na linky 1, 3 a 11). Ve směru od Bystrce je přestup na linku x1 směr Hlavní nádraží již v zastávce Svratecká. Pro jízdu mezi Mendlovým náměstím a Bystrcí je možno použít také okružní linky 44/84 s přestupem na linky 1, 3 a 11 v zastávce Mozolky/Horova.

Změna zastávek:
Výstaviště – linka x1 zastavuje u zastávky linky 95 pod tramvajovým nadjezdem.
Pisárky – tramvajová zastávka v podjezdu je bez obsluhy, linka P1 směr Zvonařka odjíždí ze zastávky ve smyčce tramvají, linka x1 zastavuje u zastávek linek 44 a 84 v ulici Žabovřeské.
Stránského – zastávku nelze v době výluky obsloužit.


Částečná uzavírka ulice Šlapanické

Z důvodu výkopových prací v ulici Šlapanické budou od 17.března 2007 přibližně do 13.května 2007 pouze v NEPRACOVNÍCH DNECH trolejbusy na lince 31 nahrazeny autobusy. Vzhledem k provozní svázanosti linek 31 a 33 budou v nepracovních dnech na obou linkách změněny oběhy vozidel, čímž dojde k úpravám odjezdů garantovaných nízkopodlažních spojů na obou linkách.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.