Výluka tramvajové tratě do Bystrce

Levné dárky, best dárky

Z důvodu opravy a navařování kolejí, opravy dilatačních prvků a výměny výhybek je od 0:00 hodin v sobotu 11. listopadu 2006 do 17:00 hodin v neděli 12. listopadu 2006 vyloučen provoz tramvají v úseku Vozovna Komín – Bystrc, Ečerova. Tramvaje linek 1, 3 a 11 jsou při jízdě od centra ukončeny v kolejovém trojúhelníku před zastávkou Vozovna Komín. Náhradní autobusová doprava je zajištěna linkou x1 jedoucí po trase: Vozovna Komín – Podlesí – ZOO – Přístaviště – Rakovecká – Ečerova. Linka x1 jede po trase a zastávkách náhradní dopravy.

Zastávka Vozovna Komín (přestup mezi tramvajemi a autobusy náhradní dopravy) je přeložena do prostoru kolejového trojúhelníku na ulici Kníničské.

Uzavírka křižovatky Hlavní – Veslařská
Z důvodu výstavby kruhového objezdu bude od 0:00 hod. v sobotu 11. listopadu do 04:00 hod. v pondělí 13. listopadu 2006 pro veškerou dopravu uzavřena křižovatka Hlavní – Veslařská.
Linka x25 bude v provozu pouze v úseku Starý Lískovec, Osová – Vozovna Komín. Při příjezdu od Osové trolejbusy zastaví pouze pro výstup také u přeložené zastávky Hlavní na ulici Podveské pro příp. přestup na autobusy linek 30 nebo 36. V úseku Česká – Přívrat (-Vychodilova) bude linka x25 nahrazena linkou 34, která bude mimořádně v provozu i v uvedených nepracovních dnech. Dopravu v úseku Přívrat – Vozovna Komín zajistí pravidelná linka 67, dopravu mezi zastávkou Vozovna Komín a uzlem Česká zajistí také pravidelné tramvajové linky 3 a 11 (zastávka tramvají Vozovna Komín je po dobu souběžně probíhající výluky tramvajové tratě provizorně přeložena do prostoru kolejového trojúhelníku).

Linky 30 a 36 pojedou v úseku mezi zastávkami Štursova – Svratecká obousměrně objížďkou ulicemi Čichnovou – Podveskou – Jundrovskou (na tyto linky budou místo trolejbusů nasazeny autobusy). Zastávka Podveská bude pro linky 30 a 36 přeložena ke křižovatce Veslařská – Podveská k vjezdu do vozovny Komín.
Autobusy linek 67, 92 a 99 pojedou v úseku mezi zastávkami Štursova – Vozovna Komín obousměrně objížďkou ulicí Čichnovou a vynechají tak zastávku Hlavní.
V důsledku této výluky nebudou konány některé obvyklé jízdy trolejbusů mezi vozovnou Komín a trasami linek 26, 32, 38 a 39.

Pro pokračující práce na uvedené křižovatce se bude tato výluka opakovat ještě v průběhu přibližně 2 víkendů v měsíci listopadu. O těchto výlukách bude vydána aktuální informace.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.