Výluky tramvají v Bystrci a v Líšni

Levné dárky, best dárky

Z důvodu výměny kolejnic, opravy tramvajové tratě a výměny výhybek bude v neděli 27. dubna 2008 od 0:00 do 15:00 hodin vyloučen provoz tramvají v úseku Vozovna Komín – Bystrc, Ečerova.Tramvajová linka 1 bude v provozu pouze v úseku Řečkovice – Vozovna Komín.
Tramvajová linka 3 bude v provozu pouze v úseku Stará osada – Vozovna Komín.
Tramvajová linka 11 bude v provozu pouze v úseku Lesná, Čertova rokle – Vozovna Komín.
Náhradní doprava bude zajištěna autobusovou linkou x1 po trase Vozovna Komín – Podlesí – Zoologická zahrada – Rakovecká – Bystrc, Ečerova. Vzhledem k jízdě po zcela odlišné trase nemohou autobusy náhradní dopravy ve vyřazeném úseku kopírovat jízdní řád tramvají, které nahrazují. Proto z důvodu zachování návazností mezi autobusy a tramvajemi v zastávce Vozovna Komín odjíždí autobus náhradní dopravy z Ečerovy přibližně o 4 minuty dříve než příslušná tramvaj podle pravidelného jízdního řádu.

Změna zastávek:
Zastávky v úseku Svratecká – Ečerova – tramvajové zastávky nebudou v době výluky obsluhovány, linka x1 obsluhuje zastávky náhradní dopravy.
Vozovna Komín – výstupní zastávka pro linku x1 je na mostě u vozovny trolejbusů, nástupní zastávka směr Bystrc je na silnici vedle tramvajových zastávek.

První odjezdy tramvají z Bystrce směr centrum po ukončení výluky:
EČEROVA – linka 1 15:22, 15:30 a dále dle jízdního řádu,
linka 3 15:26, 15:41 a dále dle jízdního řádu;
RAKOVECKÁ – linka 11 15:21, 15:36 a dále dle jízdního řádu.

Vzhledem ke změnám v obězích vozidel na linkách 1, 3 a 11 není možné dodržet garantované časy odjezdů nízkopodlažních vozidel zveřejněné v jízdních řádech. O odjezdu tohoto vozidla se prosím informujte na telefonním čísle 5 4317 4317.


Výluka tramvají v Líšni

Z důvodu výměny kolejnic a opravy tramvajové tratě bude bude v sobotu 26. dubna 2008 od 0:00 hodin do ukončení prací (předpoklad do 15:00 hodin) vyloučen provoz tramvají v úseku Novolíšeňská – Mifkova.

Tramvajová linka 8 pojede v době výluky pouze v úseku Starý Lískovec – Novolíšeňská.
Náhradní doprava bude zajištěna autobusy x8 po trase Novolíšeňská (přestup z/na linku 8) – Bartákova – Rotreklova – Jírova – Náměstí Karla IV./Mifkova a posilovými spoji linky 78 (označeny P78) jedoucími po trase a zastávkách linky 78 v úseku Stará osada – Líšeň, Jírova. Dále je možno v oblasti využít pravidelné autobusové linky (45, 78).

Změna zastávek:
Masarova, Kotlanova, Jírova, Mifkova – tramvajové zastávky nejsou v době výluky obsluhovány, využijte linky náhradní dopravy nebo pravidelné autobusové linky z příslušné zastávky v oblasti.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.