Vzhůru Farinovou zatáčkou

Levné dárky, best dárky

Z důvodu konání tradičních automobilových závodů VZHŮRU FARINOVOU ZATÁČKOU bude v sobotu 25. června 2011 v době od 8:30 přibližně do 17:00 hodin vyloučen provoz veškeré dopravy v úseku mezi zastávkami Kohoutovice, hájenka a Stará dálnice.

Autobusová linka 50 bude po dobu výluky odkloněna v obou směrech v úseku Kamenný vrch – Stará dálnice přímo expres přes Bosonohy a Veselku, čímž vynechá zastávky Jírovcova, Pavlovská, Talichova, Bellova a Kohoutovice, hájenka (v úseku Kamenný vrch – Kohoutovice, hájenka ji nahradí níže uvedená odkloněná linka 52).

Autobusová linka 52 bude po dobu výluky odkloněna v obou směrech v úseku Kohoutovice, hájenka – Stará dálnice přes zastávky Bellova – Talichova – Pavlovská – Jírovcova – Kamenný vrch (zastávka zřízena na ul. Chironově u křižovatky s ulicí Petra Křivky) a přímo expres přes Bosonohy a Veselku.
Z důvodu prodloužení jízdní doby a změny oběhů vozidel na lince 52 budou dne 25.6. změněny také garantované odjezdy zajišťované nízkopodlažním vozidlem oproti běžnému jízdnímu řádu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.