Změny v dopravě

Levné dárky, best dárky

Z důvodu výměny kolejové výhybky a opravy kolejí na tramvajové trati v Husovicích…

Výluka tramvajové tratě do Obřan

Z důvodu výměny kolejové výhybky a opravy kolejí na tramvajové trati v Husovicích bude v neděli 26. listopadu 2006 od 8.00 hodin do ukončení prací (předpoklad 17.00 hodin) vyloučen provoz tramvají v úseku Trávníčkova – Obřany, Babická.

Linka 4 pojede po své trase pouze v úseku Náměstí Míru – Tkalcovská a dále přes zastávku Jugoslávská (zde přestup na náhradní dopravu) do smyčky Černá Pole, Zemědělská.

Náhradní doprava bude zajištěna autobusovou linkou x4 jedoucí po trase: Jugoslávská (z bývalé zastávky linky 72 u křižovatky s ulicí Přadláckou) – Mostecká – Tomkovo náměstí – Proškovo náměstí – Obřany, Babická a zpět.

Zastávka Mostecká směr Obřany je pro linku x4 a pro noční linku 94 přeložena do ulice Vranovské za křižovatu s ulicí Mosteckou (autobusy jezdí ve směru do Obřan ul. Svitavskou)

Uzavírka křižovatky Hlavní – Veslařská

Z důvodu výstavby kruhového objezdu bude od 5:00 hod. v sobotu 25. listopadu do 23:00 hod. v neděli 26. listopadu 2006 pro veškerou dopravu uzavřena křižovatka Hlavní – Veslařská.

Linka x25 bude v provozu pouze v úseku Starý Lískovec, Osová – Vozovna Komín. Při příjezdu od Osové trolejbusy zastaví pouze pro výstup také u přeložené zastávky Hlavní na ulici Podveské pro příp. přestup na autobusy linek 30 nebo 36. V úseku Česká – Přívrat (-Vychodilova) bude linka x25 nahrazena linkou 34, která bude mimořádně v provozu i v uvedených nepracovních dnech. Dopravu v úseku Přívrat – Vozovna Komín zajistí pravidelná linka 67, dopravu mezi zastávkou Vozovna Komín a uzlem Česká zajistí také pravidelné tramvajové linky 3 a 11.

Linky 30 a 36 pojedou v úseku mezi zastávkami Štursova – Svratecká obousměrně objížďkou ulicemi Čichnovou – Podveskou – Jundrovskou (na tyto linky budou místo trolejbusů nasazeny autobusy). Zastávka Podveská bude pro linky 30 a 36 přeložena ke křižovatce Veslařská – Podveská k vjezdu do vozovny Komín.
Autobusy linek 67, 92 a 99 pojedou v úseku mezi zastávkami Štursova – Vozovna Komín obousměrně objížďkou ulicí Čichnovou a vynechají tak zastávku Hlavní.
V důsledku této výluky nebudou konány některé obvyklé jízdy trolejbusů mezi vozovnou Komín a trasami linek 26, 32, 38 a 39.

Přeložení zastávky Mostecká směr Obřany

Z důvodu provádění přípravných a dokončovacích prací týkajících se nedělní tramvajové výluky na lince 4 nebude od 7.00 hodin v sobotu 25. listopadu přibližně do 16.00 v pondělí 27. listopadu 2006 pro silniční dopravu průjezdná ulice Husovická v prostoru křižovatky s ulicí Svitavskou. Zastávka Mostecká směr Obřany bude pro noční autobusovou linku 94 a náhradní autobusovou dopravu za linku 4 přeložena do ulice Vranovské za křižovatku s Mosteckou.

Uzavírka Ivanovického náměstí

Z důvodu opravy komunikace bude od 7:00 hodin v sobotu 25. listopadu 2006 do cca 24:00 hodin v neděli 26. listopadu 2006 pro veškerou dopravu uzavřeno Ivanovické náměstí. Autobusové linky 40, 48 a 95 budou ve směru do centra v úseku mezi zastávkami Revoluční – Popelova odkloněny ul. 1. května, Rolencovou, V aleji a Popelovou. V opačném směru jsou v úseku mezi zastávkami Popelova – Hanácká odkloněny ul. Popelovou, V aleji, Rolencovou a Holáseckou. Na odklonové trase zastavují v obou směrech pouze v zastávce Holásecká.
Zastávky Ivanovické náměstí, Glocova a Revoluční (směr Tuřany) NEJSOU OBSLUHOVÁNY.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.