Změny v městské hromadné dopravě

Levné dárky, best dárky

Mezinárodní stavební veletrh / V souvislosti s konáním Mezinárodního stavebního veletrhu bude od úterý 17. dubna do soboty 21. dubna 2007 posílena doprava na výstaviště v době od 8:00 do 19:00 hodin tramvajovou linkou P1 jedoucí po trase Zvonařka – Hlavní nádraží – Mendlovo náměstí – Výstaviště – Pisárky a zpět (ve směru do centra je nástupní zastávkou Lipová). Dále v pracovních dnech 17. až 20. dubna 2007 vždy od 8 do 13.30 hodin bude v provozu mimořádná linka P2 jedoucí po trase Stará osada – Hlavní nádraží – Mendlovo náměstí – Výstaviště – Pisárky a zpět (ve směru do centra je nástupní zastávkou Lipová; v úseku Stará osada – Václavská linka P2 nahrazuje spoje linky 2, které v této době končí ve smyčce Ústřední hřbitov).

Uzavírka ulice Kamenice

Z důvodu výstavby lávky pro pěší bude od 21:30 hodin v pátek 13. dubna 2007 do ukončení prací (předpoklad 24:00 hodin v neděli 15. dubna 2007 pro veškerou dopravu uzavřena ulice Kamenice v úseku mezi ulicí Netroufalky a budovou bývalé Chirany. Autobusy linky 60 pojedou v době výluky od zastávky Nemocnice Bohunice přes smyčku Netroufalky zpět ulicí Netroufalky a Jihlavskou na Zvonařku. Při jízdě do centra linka 60 zastaví pouze na zastávkách Nemocnice Bohunice, Stará nemocnice a Kejbaly (přeložená zastávka za křižovatku Kamenice x Jihlavská). Zastávku Kamenice nelze v době výluky obsloužit.

Výluka tramvajové tratě do Bystrce

Z důvodu opravy kolejí, výměny výhybky a výstavby nové tramvajové zastávky Bystrc, ZOO bude od 0:00 hodin v sobotu 14. dubna 2007 nepřetržitě do 24:00 hodin v neděli 15. dubna 2007 vyloučen provoz tramvají v úseku Vozovna Komín – Bystrc, Ečerova. Tramvaje linek 1, 3 a 11 jsou při jízdě od centra ukončeny v zastávce Vozovna Komín. Náhradní autobusová doprava je zajištěna linkou x1 jedoucí po trase: Vozovna Komín – Podlesí – ZOO – Přístaviště – Rakovecká – Ečerova.

Vzhledem ke změnám v obězích vozidel na linkách 1, 3 a 11 nebudou po oba dny na těchto linkách dodrženy garantované časy odjezdů nízkopodlažních vozidel zveřejněné v jízdních řádech. O odjezdu tohoto vozidla se prosím informujte na telefonním čísle 5 4317 4317.

Změny zastávek:
Vozovna Komín – nástup pro linku x1 směr Bystrc je na silnici vedle tramvajových zastávek, výstup po příjezdu od Bystrce je na mostě u vozovny trolejbusů.
Zastávky v úseku Svratecká – Bystrc, Ečerova – linka x1 zastavuje u zastávek náhradní dopravy.
Uzavírka ulice Netroufalky

Z důvodu výstavby komunikací bude od 20:00 hodin v pondělí 16. dubna 2007 do ukončení prací (předpoklad v pátek 20. dubna 2007) pro veškerou dopravu uzavřena ulice Netroufalky v úseku mezi křižovatkou Netroufalky x Kamenice a smyčkou Netroufalky. Autobusy linky 69 budou při jízdě od Starého Lískovce ukončeny v zastávce Nemocnice Bohunice. Smyčka Bohunice, Netroufalky nebude v době výluky obsluhována.

Uzavírka ulice Na návsi v obci Prace

Z důvodu rekonstrukce komunikace v ulici Na návsi pojede od 8:00 hodin ve středu 11. dubna 2007 přibližně do 30. dubna 2007 linka 48 v obci Prace v úseku mezi zastávkami Prace, škola – Prace, točna přímo ulicí Za humny (vynechá zastávku Prace, náves).

Změny zastávek:
Prace, náves – v obou směrech bez obsluhy
Prace, škola – v obou směrech přeložena do ulice Za Humny za křižovatku s ul. Školní

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.