Evropská noc pro netopýry

Levné dárky, best dárky
 • Ekologický institut Veronica zve na již 18. evropskou noc pro netopýry, která se letos koná v Sloupsko-šošůvské jeskyních v krásném prostředí Moravského krasu. Akce je pořádána pro poznání a na podporu ochrany netopýrů nejen v České republice, ale i v celé Evropě.
 • Termín: 13. září 2014 (sobota) 17.00–22.00

  Začátek programu je v 17.00, ale pro vysoký zájem budou začínat další skupiny v 17.45, 18.30, 19.15. Doba trvání programu asi 2 hodiny. Doporučujme pozdější začátky, protože první skupina bývá tradičně přeplněná a všichni nad 100 osob budou převedeni do dalšího běhu. Na programu je prohlídka jeskyně, film o netopýrech, pozorování živých netopýrů, možnost zakoupení materiálů o netopýrech a další atrakce. Sraz je ve Sloupu u Blanska, u Sloupsko-šošůvských jeskyní, u pokladen – vstupu do jeskyně, viz mapa.

  Na místo se můžete dostat vlastním dopravním prostředkem (doporučujeme jízdní kolo) nebo veřejnou dopravou. Pro zájemce vypravujeme zvláštní autobus z Brna v 16.30, tradičně od restaurace Bohéma (Rooseveltova ulice), návrat do 21.30. Zájemci o autobus vypravený z Brna si zakupte místenku předem osobně v Ekologické poradně Veronica, Panská 9, Brno. Cena místenky je 50 Kč. Poradna má v srpnu ještě omezený prázdninový provoz. Bez místenky nebude nikdo do autobusu vpuštěn.

  Mojmír Vlašín

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.