Exkurze do skláren v Kyjově

Levné dárky, best dárky
 • Kde končí sklo, které třídíte? Je recyklace skla opravdu výhodnější než výroba nového? Nedochází k velké ztrátě kvality skla? Jaké jsou požadavky na střepy, které mají být recyklovány? Pokud chcete znát odpověď na tyto i další otázky, pojďte s námi na exkurzi.

  Exkurze do skláren Vetropack Moravia Glass zaměřená na jejich recyklační linku a také na výrobu skleněných láhví na míru se uskuteční ve čtvrtek 25. dubna v 11 hodin. Doba trvání je přibližně 1,5 hodiny. Je třeba počítat s dopravou do Kyjova, je možné spojení vlakem z Brna (které není hrazeno).

  Je třeba se předem e-mailem přihlásit. Do přihlášky napište jméno, příjmení, rok narození, bydliště (obec) a zaměstnání (ve sklárnách potřebují mít přehled, kdo se účastní exkurzí). Z těchto důvodů nelze přijít předem nepřihlášen. Instrukce s přesným místem srazu obdrží přihlášení emailem do 23. 4. Počet míst omezen, hlaste se, prosíme, do 19. 4. 2013. Exkurze je zdarma.

  Kontakt na přihlášení: Petr Ledvina, petr.ledvina@veronica.cz

  Exkurze je součástí projektu Environmentální poradenství jako nástroj individuálního dalšího vzdělávání. Aktivně, profesionálně, místně zakotveně spolufinancovaného z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

  Petr Ledvina

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.