It’s not too late

Levné dárky, best dárky

Ve čtvrtek večer proběhlo po celém civilizovaném světě něco, čemu tady bohužel asi jen málokdo rozumí. Všichni chytří lidé se spojili, aby poukázali na možný konec světa.

You may also like...

5 Responses

 1. Suzman napsal:

  ….To nepochopím jak to u tech GREENPEACE chodí…vylezt na eiffelovku z takovým množstvím reklamních materialu…kam se hrabe vozíček s plakatama na citadelu..:-)))

 2. Anonym napsal:

  To , že GREENPEACE vylezli na tour Eiffel mne vůbec nepřekvapilo , protože oni lezou všude a hlavně to umí , ale , že jsme my v tuto dobu svítili všude jak přiblblí a mlčeli jsme , to svědčí o něčem v tomto shnilém státě! Ale je jaký pán , takový kmán.

 3. Suzman napsal:

  Tak ja si myslím , že je to ta povaha našeho národa , žádná jednota nebo vůle do něčeho se pouštet – joo kdyby někdo řek vypnete doma na pět minut elektrospotřebiče dostanete za to dvě kila , viděl bys , někteří by to protáhli i na deset minut.Z techto a jiných důvodů bylo naše malebné Česko pokorné Habsburgům,fašistům,komunistům a ted Západu…vzdavám hold všem co za neco takto bojují..GREENPEACE obzvlášt ..jcou to machři…

 4. Anonym napsal:

  Někdo2
  Souhlasím , akorát mne mrzí , že jsme sakra pořád nepoučitelní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.