Kdo nepůjde s námi, půjde z kola ven

Levné dárky, best dárky

Již několik dní se v Brně probírá kauza proč byla tak rychle odvolána ředitelka Olga Novákova z postu v městské organizaci Veřejná zeleň města Brna. Zatímco se v dnešní příloza MFDnes můžu dočíst další odborný názor, že si bývalá ředitelka vedla dobře (v rozhovoru se zahradním architektem Ivarem Otrubou), v Rovnosti naopak vyjádření náměstka primátora Radomíra Jonáše: „Ředitelka Nováková nám na radě nedokázala odpovědět na zásadní otázky a neřekla ani, že si je vědoma, že postupovala špatným směrem. Toto je pro mne zkrátka nepřijatelné„.

Jak si to vysvětlit? Kdo prostě nejde na ruku vládnoucí straně na našem městě, má zkrátka smůlu a musí pryč. Jinak si nedokážu vysvětlit, proč odborníky kladně hodnocená ředitelka musela tak rychle odejít.

You may also like...

4 Responses

 1. Anonym napsal:

  Fakt by mne zajímalo, na co se radní ptali a co je to ten špatný směr, kterého si nebyla vědoma.

 2. Anonym napsal:

  Stavař Jonáš asi rozumí zeleni více jak odborníci na zeleň.

 3. Anonym napsal:

  Já bych spíš řekl, že se zase schyluje k nějaké „privatizaci“ …napřed všechny stávající zaměstnance v řídících funkcích vyhodit, bez ohledu na dříve dosahované výsledky, dosadit na všechny posty „své“ loajální lidi a „zeštíhlování“ a „saturace“ a „výhodné převody“ majetku a jak se všechny ty podvody teď nazývají se můžou vesele rozběhnout… že by někdo vymyslel komerční využití Lužánek? Všechno je možné…v Brně.

 4. Anonym napsal:

  kdepak, schyluje se k dalšímu kolu boje o sjezdování přes Wilsonův lesopark za prachy z městské pokladny a kšeft pro místostarostu Žabin, který se tím už ani netají. Pak taky přijde na řadu sportovní využití tzv. žabovřeských a komínských luk, což jsou nivy mezi silnicí do Bystrca a Svratkou v trase mezi Hlinkama a komínským splavem.

  jinak řečeno, paní Nováková panu Jonášovi nedokázala odpovědět, proč je tak laxní s přípravou sjezdovky a ani si není vědoma toho, že by to bylo vhodné.
  Podobně dostal přes prsty ing. Dukát z ČD, když si jako nezpochybnitelná odborná autorita dovolil zpochybnit užitečnost ODSunu. tehdy se v tom angažovala agentura Marco…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.