Kozí mejdan bude

Levné dárky, best dárky
 • Po roční přestávce a deseti letech osmidenních mejdanů proběhne tentokrát víkendové setkání během srpnového úplňku od pátku 12. srpna odpoledne do pondělního rána 15. srpna 2011 v Milkovicích.

  Chcete-li prožít víkend bez tlaku šoubyznysu, komerce, stánkařů a ochranky, přesto při muzice a setkání s dalšími lidmi ve volné přírodě, tak přijeďte do Milkovic na Kozí mejdan.

  Milkovice je statek na samotě s chovem koz a oslů u Libáně v okrese Jičín (mezi Kopidlnem a Sobotkou a zámky Dětenice a Staré Hrady).

  Kozí mejdan je věnován kozám a svobodomyslnému způsobu života. Koná se za každého počasí. Vstupné je dobrovolné a ceny lidové.

  Na programu je nepřetržitá hudební produkce různých stylů, žánrů a provedení na dvou pódiích (ve stodole a na louce). Autorská čtení, divadlo, promítání filmů, malování, dětské hry, přednášky, koupání, procházky po okolí a další. K tomu bar, čajovna, vegetariánská kuchyně, moučníky, pekařské výrobky, wc, sprchy, pivo, víno, limo, zmrzlina a další je zajištěno.

  Stanování v místě mezi stromy v sadě, děti, psi a další rodinní miláčci vítáni. Lepší je využít k cestě k nám hromadnou dopravu. Vlakem do Kopidlna nebo Dolního Bousova, autobusem do Libáně, jelikož parkování je u nás omezené.

  Chcete-li u nás vystoupit s hudbou nebo divadlem, případně přečíst kousek ze své tvorby, nebo o někom takovém víte, neváhejte nás kontaktovat.

  Již teď si můžete pustit hudební záznamy kapel, co u nás zahrály v uplynulých letech, spojené s pohledem do kraje a na zvířátka v Milkovicích.

  Nemáte co dělat a chcete pomoci předem, můžete po telefonické dohodě přijet v podstatě již teď. Můžete u nás se stanem zůstat i po skončení Kozího mejdanu a zapojit se dle vašich možností do prácí na statku.

  Na setkání se těší

  Stanislav Penc

  Foto: pořadatelé

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.