Balaton Sound 2014 již tento týden!

Levné dárky, best dárky
 • Festival MasterCard Balaton Sound 2014 začíná už tento týden ve čtvrtek. Přivítá největší světové hvězdy elektronické hudby a nejslavnější DJs současnosti, a to před rekordní návštěvou. Festival, který byl dva roky po sobě vyprodán, pro letošní rok zvětšil kapacitu areálu o 30 %. Přesto již více než měsíc jsou vyprodány permanentky a nyní i denní vstupenky na páteční a sobotní program.

  Největší světové hvězdy elektronické a taneční scény a moderní program dělají festival nesmírně populární. Součet všech denních návštěvností v loňském roce byl 127 000. Letos bude číslo ještě vyšší. Pokud tedy patříte mezi milovníky taneční a elektronické hudby, neváhejte, aktuálně lze zakoupit denní vstupenky na čtvrtek a neděli nebo VIP permanentku či VIP denní vstupenky. Brzy bude vyprodáno zcela a tady se nabízí skvělá příležitost strávit skvělou party na pláži po boku světových hvězd.

  MasterCard® Balaton Sound je jeden z největších evropských open air festivalů, zaměřených na elektronickou hudbu, konaný v polovině července (10.-13. 7. 2014). Osmý ročník se bude tak jako předchozí konat na nejkrásnějším místě u slavného jezera Balaton. Program obsahuje jednu hvězdu vedle druhé, jako první jmenujme superstar festivalů i magazínů Davida Guetta, který bude uzavírat program na hlavním pódiu v pátek 11. července. Nový singl Lovers On The Sun dobývá hitparády. Nemenší hvězdnou je i Armin van Buuren (neděle 13. 7.), celosvětově nejznámější DJ a producent trance music, který vydal již čtyři neuvěřitelně vlivná a veleúspěšná alba. Letos se vrací na BS se svými největšími hity.

  Největší hvězdy festivalu po dnech:

 • čtvrtek 10. 7. – Alesso (S), Martin Garrix (NL), Nervo (AUS)
 • pátek 11. 7. – David Guetta (F), Dimitri Vegas & Like Mike (B), Martin Solveig (F)
 • sobota 12. 7. – Wiz Khalifa (USA), Sebastian Ingrosso (S), Irie Maffia
 • neděle 13. 7. – Armin Van Buuren (NL), Steve Angello (S) Azealia Banks (USA)

  Přidejme, že i mimo hlavní podium naleznete opravdové hvězdy letošního jako jsou Deep Dish (pátek 11. 7.), kteří se po osmi letech opět dali dohromady. Známé americké duo s íránskými kořeny Ali “Dubfire” Shirazinia a Sharam Tayebi nebo Disclosure (pátek 11. 7.), jejichž debutové album nese název Settle, a kteří vloni způsobili na bristké electro dance scéně doslova revoluci. Nezapomínejme na W&W (neděle 13. 7.). Fúze stylů a směs vlivů u W&W se kombinuje do melodického trance až po intenzivní electro a progressive house. Nervo (čtvrtek 10. 7.) dvě krásné talentované australské Djky, které dobyly svět svojí smělou a energickou elektronickou hudbou, která umí rozhýbat davy. A mnoho dalších již tento týden na pážích jezera Balaton.

  Podívejte se na oficiální aftermovie festivalu

  Přemysl Štěpánek

  www.facebook.com/balatonsoundCZ

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.