Desátý ročník festivalu Mighty Sounds s žánrovými esy a nejlepším zvukem

Levné dárky, best dárky
 • Pořadatelé festivalu Mighty Sounds se chystají na jubilejní, desátý ročník. Ten se uskuteční 11. – 13. července 2014 v Táboře na letišti Čápův dvůr a letos nabídne mimořádně vyvážený žánrový zážitek, umocněný nejlepší dostupnou zvukovou technikou.
 • *MIGHTY SOUNDS 2013, vol. 10*
 • To nejlepší z punkrocku, rock´n´rollu, punku, reggae, hc, ska a rockabilly
 • 11. – 13. července 2014
 • Tábor, letiště Čápův dvůr
 • oficiální pivo festivalu: Budweiser Budvar

  Přestože festival Mighty Sounds čelí mimořádně vysoké pokutě za hluk od Krajské hygienické stanice, letošní přípravy to v žádném případě nijak neohrožuje. V petici, kterou se organizátoři rozhodli sepsat proti nesmyslně nastavenému zákonu a ve které bojují za úpravy hlukových norem pro jednorázové kulturní akce pod širým nebem, navíc v tuto chvíli nasbírali už přes 10.000 podpisů. „Podpisy se nadále budou sbírat i přes léto. Děkujeme všem, kdo naše snažení podporují a kdo podepsali,“ říká za pořadatele Jakub Siňor.

  Na Mighty Sounds letos vystoupí skvělí folk-punkoví Dropkick Murphys, oi! parta Perkele, nadžánroví hudební bojovníci Irie Révoltés, luxusní psychobilly punk Nekromantix, hardcoroví Stick to your guns nebo Evergreen Terrace, výtečné reggae přiveze Tanya Stephens & Royal Roots Band, ska zastoupí The Slackers nebo ska punkoví Talco a nejnověji byl potvrzen legendární folkový zpěvák Everlast. Z českých kapel má Mighty Sounds all star tým: Sto zvířat, Hentai Corporation, Vladimir 518 & Live Band nebo Fast Food Orchestra i s Dr. Karym a celá řada dalších. Celý program je mnohem bohatší.

  Letošní akce bude navíc opatřena nejlepší zvukovou technikou, která je v České republice v současnosti k dispozici, takže si návštěvníci budou moci vychutnat zvuk na světové úrovni. Vstupenky na festival se letos prodávají rychleji než v jiných letech a vše nasvědčuje tomu, že v červenci v Táboře proběhne jeden z nejkvalitnějších ročníků. V tuto chvíli je možné lístky nejlevněji pořídit za 1130 Kč v pražském klubu Rock Café nebo v táborském Flipshopu, za 1190 Kč jsou v prodeji na stránkách festivalu nebo v sítích SMS Ticket, Ticketportal, Eventim a Ticketpro.

  Markéta Štechová

  https://www.facebook.com/mightysounds

  https://twitter.com/MightySounds

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.