Divadlo v pohybu – mezinárodní divadelní festival

Levné dárky, best dárky

Sedm smrtihlavů je sedm moderních nemocí naší doby, každý má již takřka své vlastní jméno, proto každého můžeme zkoumat a objevovat. Každý má svůj příběh, svůj obraz, velkou skupinu svých zastánců, obdivovatelů a poutníků. Za jejich existenci v nás může malost a zbabělost anebo pýcha a nadutost, vášeň po moci anebo vášeň po krvi.

Sedm dní bude v Divadle Husa na provázku skupina autorů, režisérů, hudebníků, výtvarníků a divadelníků vyprávět příběhy o našich ……moderních smrtihlavech. Proběhnou originální a ojedinělé dramatické tvary, výtvarné akce, výstavy, koncerty, čtení, promítání filmů, tak abychom stvořili svět, skrze který poznáme, a s námi naši diváci, bytosti přebývající v nás i všude kolem nás. Persony, které když vylezou ze svých ulit mohou napáchat neuvěřitelné věci. Zničí jakékoliv projevy fantazie a svobody ducha ve jménu jejich podivné demagogie.

Každý jeden den vystoupí jeden herec jako „joker“ provázející celým tématem, každý den proběhne v premiéře jedna dramatická shortstory, výtvarná performance, čtení originální povídky na dané téma, projekce filmu, na závěr večera zahraje hudební skupina.

Osmého den budeme mít za sebou sedm originálních večerů, sedm malých her, čtení, performance, koncertů atd. Osmého dne uzavřeme celý festival společným večerem, na který budou zváni všichni účinkující i diváci.

Fotografie z předchozího ročníku 2004

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.