Festival Mezi panely – šestý ročník

Levné dárky, best dárky

Opět je tu festival Mezi panely. V pátek 17. v CVČ ULITA na Stamicove 7 a v sobotu 18. června
v SDV LABYRINT na Švermove 19.

Již pošesté ožijí sídlištní exteriéry a volnočasová centra Labyrint (Bohunice) a Ulita (Kohoutovice) festivalovým hemžením s názvem “Mezi panely”. Ve třech festivalových dnech se návštěníkům představí až karnevalově pestrá přehlídka divadelních představení, hudebních koncertů, vystoupení různých zájmových útvarů, diváci budou moci shlédnout také videoprojekce, ohnivé show a prožít dvě pohodová odpoledne naplněná nejrůznější zábavou, kterou pořádají mladí lidé z Klubu Labyrint a Centra volného času Ulita. Na jeho začátku bude tradičně pouliční průvod s artisticko-cirkusovými výstupy přes celé sídliště.

V Pátek 17. 6. 2005

V Ulitě – Stamicova 7 (bus č.x37 zastávka Voříškova) od 16:00 do 22:00

„Na programu bude fotbálkový turnaj (tři stoly), projekce videí s cirkusovou tématikou, k shlédnutí bude výstava mladých výtvarníků Arteria 2005, proběhne vystoupení známého souboru Irských tanců La Quadrilla, zahraje divadlo Triarius z České Třebové s inscenací Popis jednoho zápasu na motivy Franze Kafky, zahrají populární Nevermore a večer završí ohňová žonglérská show v podání skupiny Ignis inferno.“uvedl za pořadatele MgA.Konrad Heczko

V sobotu 18.6 2005

V Klubu Labyrint – Švermova 19 (v Bohunicích pod sk8 parkem)

Je plánovaná exhibice pouličních výtvarníků, tzv. Graffiti jam na volné plochy. Paralelně bude pod širým nebem probíhat turnaj ve stolním fotbálku o věcné ceny. Následovat bude prezentace mladých muzikantů, naštěujících Klub Labyrint v podobě Hip – Hopového koncertu, kde vystoupí Fonet poesy, Gheto genesis, Věčná kritika a další. Jako hvězda večera vystoupí skupina Swazaarm. Celý program sobotního odpoledne bude zakončen ohnivou žonglovací show“ uvedl za organizační tým festivalu MgA. Jovan M. Jovanovski.
Letošní šestý ročník hudebně divadelního festivalu vzniká a bude realizován za přispění statutárního města Brna, Severochemy Liberec, Queens shop, radio Krokodýl, Snowboard Zezula a dalších.

INFORMACE O POŘADATELÍCH:

Občanské sdružení Plán B

Vzniklo v roce 2001 realizuje své projekty především v SDV Labyrint, organizuje kulturně-společenské akce a zapojuje se do dobrovolnických projektů (Pomozte dětem, Make a connection, a další). Aktivně se podílí na vytváření programové nabídky volnočasových aktivit pro neorganizovanou mládež v rámci místní komunity v Brně – Bohunicích.

Kulička- občanské sdružení

bylo založeno v roce 1996 jako sdružení dětí a mládeže, jehož hlavním cílem je vytvořit nabídku kvalitní a zajímavé činnosti pro volný čas a výukových programů pro školy. Za 6 let své existence získalo nezaměnitelné místo v oblasti volnočasových aktivit dětí a mládeže v sídlištní zástavbě západní poloviny města Brna. Svou činností přispívá k prevenci negativních jevů ve společnosti, především u dětí a mládeže.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.