Festival pohodových filmů je za dveřmi

Levné dárky, best dárky

Významný brněnský a jihomoravský společensko kulturní projekt Festival pohodových filmů vstupuje v roce 2006 do „druhé pětiletky“ a s potěšením možno konstatovat, že jeho popularita u odborníků i laické veřejnosti neustále vzrůstá.

Obliba festivalu a jeho osobitost spočívá především v tom, že nepřináší jenom časem prověřené české filmové trvalky a nejnovější premiérové hity, ale zprostředkovává i osobní kontakt s herci a tvůrci filmů, kteří v tom kterém roce jubilují.

Hosty festivalu byli v dosavadní pětileté historii například Jiří Pecha – od loňského roku prezident a Anděl strážný festivalu, Helena Růžičková, Václav Neckář, Michal David, Helena Blehárová a Zuzana Norisová (I. ročník 2001), Jiřina Bohdalová, Jana Hlaváčová, Luděk Munzar, František Ringo Čech, Stella Zázvorková, Karel Fiala a Pavel Trávníček (II. ročník 2002), Bolek Polívka, Věra Galatíková, Naďa Urbánková, Jan Kraus, Chantal Poullain, Jiří Suchý a Juraj Jakubisko (III. ročník 2003), Iva Janžurová, Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř, Pavel Kříž a Zdeněk Troška (IV. ročník 2004), Petr Vachler, Jaroslav Dušek, Nella Boudová, Rudolf Hrušínský III., Karel Smyczek, Ilja Racek, Felix Slováček, Laco Deczi, Barbora Srncová i Vojta Kotek (V. ročník 2005). Snad jenom tento výčet hostů signalizuje, že jde o projekt zajímavý a chvályhodný a ve svém ohledu výjimečný.

Chcete-li vědět více, zajděte na na tiskovou konferenci k mezinárodnímu festivalu
televizních a rozhlasových pořadů a reklamních spotů o gastronomii ZNOJEMSKÝ
HROZEN v jejímž průběhu budou poskytnuty i informace o šestém tentokrát již
Jihomoravském festivalu pohodových filmů, který bude zahájen v parku u klubu
ŠELEPOVA N°1 v sobotu 23. září.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.