Folková růže

Levné dárky, best dárky

Čtrnáctý ročník festivalu FOLKOVÁ RŮŽE v Jindřichově Hradci se koná ve dnech 12. – 14. července 2007. Festivalové koncerty se odehrají na zámeckém nádvoří, na nádvoří Muzea, v Kapli sv. Máří Magdaleny, v atriu Langerova domu, na náměstí před zámkem a na dalších historických místech Jindřichova Hradce.

Vystoupí kolem 60 skupin a sólistů, například Žalman a spol., Vlasta Redl, Traband (po roční odmlce), Cop, Jarret, Asonance, Jumping Drums, Žamboąi, Marien, Žantré, Jauvajs.

Program nabízí také řadu doprovodných akcí, například výstavu kresleného humoru časopisu Sorry či koncerty v zámeckém mlýně, na zámcích v Žirovnici a Kamenici nad Lipou a na úzkokolejné železnici do Nové Bystřice.

Festival pořádá časopis FOLK & COUNTRY ve spolupráci s městem Jindřichův Hradec, Gymnáziem Vítězslava Nováka, Okresním muzeem a Státním hradem a zámkem v Jindřichově Hradci za podpory Ministerstva kultury ČR, Jihočeského kraje, města Jindřichův Hradec a jindřichohradeckých firem.

Předprodej vstupenek v sítích TicketArt, Ticketportal, Ticketpro, Ticketstream, Vstupenky.cz a v dalších předprodejích po celé republice.

Děti do 130 cm výšky platí za celý festival 1 Kč. Junioři (131 – 150 cm) a invalidé platí zlevněné vstupné ve výši 50%. Slevy pro držitele karet ISIC a ALIVE 15%. Tyto slevy pouze na místě.

Program a další podrobnosti najdete na www.folkcountry.cz/ruze.htm.

Akreditovat se můľete na info@folkcountry.cz
Podrobnější informace můžete získat u dramaturga festivalu: Michal Jupp Konečný, 605 255 460 jupp@folkcountry.cz
www.folkcountry.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.