Keltská noc 2014 – festival v nejvyšší nadmořské výšce a s nejlepším výhledem v České republice

Levné dárky, best dárky
 • Od 7. – 9. 8. 2014 proběhne v Harrachově na doskočišti Mamutího můstku již 19. ročník festivalu Keltská noc. Festival si připisuje hned dvě výjimečná prvenství! A to za hudební přehlídku s nejlepším výhledem a zároveň je i v nejvyšší nadmořské výšce v České republice!

  Letošní ročník Keltské noci bude opravdu nabitý hvězdami.

 • 7. srpna 2014 je pro všechny připraven večírek pro nedočkavé, kde se vám představí místní nadějné kapely: Paralen i Ibalgin, CZE-HUN a VHS
 • 8. srpna 2014 zahájí již tradičně obstará Krkonošská Dechovka a dále se na podiu vystřídají: All Friends Dead, Lucky Losers, Matahari, Lety Mimo, Čankišou, Balage Band feat. Tereza, Vypsaná Fixa, Divokej Bill, Debbi, De Bill Heads a překvapení. Dne 8. srpna 2014 poctí Keltskou noc v Harrachově svojí účastí Ivan Hlas s kapelou ETC, zastoupí tak Michala Hrůzu a kapelu Hrůzy, která vzhledem k nedávným událostem nemůže na festivalu vystoupit.
 • 9. srpna 2014 se můžete těšit na: All these Memories, Faces are Fiction, Flattus, Trautenberk, Totální nasazení, Doctor P.P., E!E, SPS, Wohnout, Krucipüsk o velké finále se již tradičně postará veselá „domácí“ parta TŘI SESTRY.

  Pro návštěvníky bude mimo hudby připraveno i stanové městečko přímo na doskočišti Mamutího můstku, dětský koutek s nafukovacím hradem, oddychová zóna s čajovnou, soutěžní zóna Prima Cool a pro ty odvážnější i Bungee Jumping z televizní věže.

  V areálu najdete i stánky se suvenýry, klobouky, parukami a merchem kapel.

  K dostání bude klasické festivalové občerstvení, ale i tradiční krkonošské speciality jako „Sejkory a Kyselo“. Výčepní místa budou nabízet nepasterizované pivo Gambrinus, alkoholické i nealkoholické nápoje a náročnější diváky jistě potěší koktejlový bar.

  Alenka Rydvalová

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.