Sedmý ročník Festivalu 3+1 v Letovicích

Levné dárky, best dárky

Hlavní myšlenka a cíl festivalu: Prostřednictvím kulturně – společenské akce se má vytvořit prostor pro setkání občanů, zástupců místní samosprávy, podnikatelů a nestátních neziskových organizací, představení jejich aktivit, navázání nových kontaktů a zahájení, popř. prohloubení vzájemné spolupráce. Cílem je také oslovit širokou veřejnost, jako zásobárnu sympatizantů, potenciálních spolupracovníků i sponzorů. Jednoduše ukázat, že vzájemná spolupráce je možná a podpořit a motivovat k ní všechny zúčastněné. Jedinečnost tohoto festivalu spočívá v propojení kultury s prvky komunitního života.
Programem festivalu je představení neziskových organizací, podnikatelů a starostů obcí blanenského okresu, sportovní a zábavný program pro rodiny s dětmi, vystoupení hudebních a divadelních souborů, prodej výrobků z chráněných dílen, workshop pro neziskové organizace, výstavy a představení místních drobných občanských aktivit.
Z minulých ročníků se osvědčilo využít pozornost publika během hlavního programu (hudební vystoupení kapel) k tomu, aby se na pódiu během technické přestávky (střídání kapel) prezentovaly aktivity neziskových organizací, starostů a podnikatelů. Odtud název: Festival 3+1 = 3 sektory občanské společnosti + 1 kapela.

Program festivalu…

Název akce: FESTIVAL 3+1

Ročník: 7.

Místo konání: LETOVICE

Datum konání: 14. – 19. 8. 2006

Pořadatelé:
Trialog (Brněnský institut rozvoje občanské společnosti)
Nadace města Letovice pro rozvoj kultury a životního prostředí
Fan-Club „BOP Křetínka“ a APOS – Hotel Koupaliště, s.r.o.

ve spolupráci s městem Letovice a pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje Ing. Stanislava Juránka

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.