Aukce exkluzivního designu

Levné dárky, best dárky
  • Ve čtvrtek 28. června 2012 se v prostorách bývalé Masné burzy architekta Bohuslava Fuchse uskuteční aukce designu, jejíž výtěžek podpoří nadaci DebRA, která pomáhá dětem trpícím nemocí motýlích křídel. Aukční dům Sýpka zde vydraží dvě díla světoznámého designéra Bořka Šípka za jeho osobní účasti a v rámci doprovodného programu se představí herec a zpěvák Petr Gazdík. V showroomu FINEZZA design, sídlícího v budově, bude od 25. 6. 2012 otevřena předaukční výstava.

    Večerní program bude pokračovat v podobě Grill Party, kterou pro příležitost podpory prodeje náramků nadace DebRA připravili organizátoři projektu ve spolupráci s dalšími partnery. Součástí programu jsou kromě vystoupení herce a zpěváka Petra Gazdíka, ochutnávky grilovaného masa na různých typech grillů nebo slosování o ceny. Mezi hodnotnými cenami bude mimo jiné i fotografie pořízená známým vysokohorským lezcem Radkem Jarošem, který osobně popíše dojmy po svém nedávném návratu z Anapurny. Večerem bude provázet Pavel Kachlík, moderátor Českého rozhlasu.

    Katalog nábytku a designových doplňků k dražbě je od 20. června 2012 k dispozici na stránkách www.finezzadesign.cz/aukce.pdf nebo na www.sypka.cz/katalog-designu.pdf.

    Program večera 28. června 2012:

  • 18.00 úvodní slovo organizátorů akce
  • 18.30 oficiální start aukce
  • 20.00 hudební vystoupení Petra Gazdíka
  • 22.30 slosování o ceny

    Olga Vrbíková, PR a produkce LEPORELO+

  • Organizátoři projektu: FINEZZA design / ONE PR / LEPORELO+ / DebRA / Aukční dům SÝPKA
  • Produkce: MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ
  • Partneři projektu: RODINNÝ PIVOVAR BERNARD
  • Mediální partneři projektu: CZECHDESIGN.CZ / DESIGNEAST.EU / RADIO R / PROTISEDI.CZ / RADIO WAVE / DESIGNCABINET.CZ / CENTRUMBRNA.CZ
  • You may also like...

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.