Autogramiáda a beseda Jana Budaře

Levné dárky, best dárky
 • Hudebník, herec, scénarista a režisér Jan Budař představí nové album Eliščin bandu nazvané Lehce probuzený na malém koncertu spojeném s besedou a autogramiádou ve čtvrtek 4. 10. 2012 v 16 hodin v brněnské prodejně Knihy Dobrovský na ulici Joštova.

  Jan Budař a kapela Eliščin Band společně připravují vydání nového alba Lehce probuzený. Jak lze z textu písně Probuzený odvodit, má název kořeny spíše v duchovní rovině, než v materiálním, konzumním světě. Jan Budař tak českému publiku ukazuje, že ačkoliv si zahrál ve snímku Czech Made Man zvráceného veksláka Jakuba Vránu, jehož pochopení světa má rozpětí šířky bankovky, jeho vlastní osobní pohled na svět je mnohem širší.

  21 překvapení Jana Budaře

  Budař v souvislosti s vydáním nového alba také slibuje svým fanouškům v rytmu čísla 21, kterému z neznámých důvodů přikládá skrytý význam, řadu doprovodných akcí.

 • Jan Budař alias Pavel Bedura (* 31. července 1977) je český herec, režisér, hudebník a scenárista. Je znám především pro své role ve filmech Nuda v Brně, Vratné lahve, Horem pádem či Václav. Byl čtyřikrát oceněn Českým lvem. Herectví vystudoval na brněnské JAMU (1996-2000). Hrál v řadě tuzemských divadel, v brněnském Studiu Marta, Národním divadle Brno, královehradeckém Klicperově divadle, brněnské Huse na provázku, Městském divadle v Karlových Varech, pražském Národním divadle a dalších. V letech 2000-2003 byl ve stálém angažmá pražského Divadla Na zábradlí. Je autorem mnoha článků pro časopisu Instinkt.

  Michael Šoták

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.