Autogramiáda a beseda Tomio Okamury

Levné dárky, best dárky
 • V úterý 27. 11. 2012 v knihkupectví na ulici Joštova pořádá nakladatelství Fragment u příležitosti vydání knihy Umění žít autogramiádu a besedu známého českého podnikatele a politika Tomio Okamury.

  Tomio Okamura se snaží připomenout známé, ale námi zapomenuté hodnoty, které dělají lidský život smysluplným. Existuje spolehlivý recept na šťastný život? To je otázka, nad níž se zamýšlí filozofové i náboženští vůdci po celé dějiny lidstva.

  Bez ohledu na dobu, na víru či politické názory. Život podle abecedy, tak by se mohla nazvat kniha čtivých encyklopedických zamyšlení Tomia Okamury na důležitá i zdánlivě nedůležitá témata našeho života. Láska, smrt, pivo, politika, vzdělání, práce, dětství, stáří, moderní technologie, víra i tradice, to všechno jsou součásti našeho života, které spolurozhodují o tom, jak dobře a spokojeně svůj život prožijeme.

  Málokdo se ovšem zamýšlí nad tím, že je rozdíl zda svůj život prožijeme kvalitně a hodnotně pro sebe i své okolí anebo ho jen spokojeně přežijeme.

  Michael Šoták

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.