Autogramiáda Aleše Cibulky

Levné dárky, best dárky
 • Populární moderátor, spisovatel a scénarista Aleš Cibulka bude besedovat se svými čtenáři nejen nad svou novou knihou Cibulka v pyžamu v pondělí 10. 12. od 15 hodin v prodejně na ulici Joštova. Jeho hostem bude spoluautorka knihy Yvona Žertová.

  Kniha Cibulka v pyžamu (Třináct rozhovorů s tuctem veselých odhalení) autorů Aleše Cibulky a Yvony Žertové potěší nejen pravidelné posluchače úspěšného pořadu Tobogan, vysílaného na vlnách Českého rozhlasu 2 – Praha, ale také všechny ty, kteří se rádi začtou do zajímavých rozhovorů vedených tímto sympatickým a charismatickým moderátorem.

  Aleš Cibulka každou první sobotu v měsíci zpovídá populární osobnosti kulturního i vědeckého světa. Třináct těchto rozhovorů plných veselých příhod, které Aleš Cibulka zažil se svými přáteli a kolegy, se dočkalo také knižního zpracování.

  Závěr publikace navíc skýtá malé překvapení. Sám Aleš je nyní zpovídán svojí kolegyní, režisérkou Toboganu a spoluautorkou této knihy, Yvonou Žertovou. A prozradí na sebe nejedno tajemství…

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.