Autogramiáda Chantal Poullain

Levné dárky, best dárky
 • V úterý 8. 1. 2013 v prodejně Knihy Dobrovský na ulici Joštova v Brně pořádá Nakladatelství XYZ a Albatros Media u příležitosti vydání nové knihy Chantal – Život na laně autogramiádu a besedu česko-francouzské filmové i divadelní herečky a zpěvačky Chantal Poullain.

  Tahle knížka nemá jen řešit vše kolem „Chantal“ v hlavní roli, ale hovořit o tom, co mě dovedlo až k místu, kde dnes stojím. Co mému životu další zkušenosti daly, co bolelo, co těšilo, co tak mělo být, i to, co jsem udělala špatně.

  Některé odžité (a prožité) věci je podle mne lepší nechat zavřené. Každý prožije okamžiky, které už zrovna moc otevírat nechce, jde prostě o minulost. Jako jediné zdůvodnění, abych se k nim ve své „zpovědi“ přece jen vracela, platí, že můj příběh může pomoci…

  Chci otevřeně mluvit o svých postojích, přeju si, aby se lidé dostali „dovnitř“ nějaké věci, jako by četli soukromý dopis, který je snad osloví.

  Já sama se nemusím na veřejnosti prezentovat, nemusím se chlubit – není k tomu důvod. Předaná zkušenost ale může pomoci, potom má význam. A lidé si z ní mohou něco „vycucnout“… Proto ve vyprávění svůj malý sejf pootevřu.

  Chantal Poullain

 • Chantal Poullain-Polívková

  (*17. srpna 1956, Marseille, Francie) je česko-francouzská filmová a divadelní herečka. Vystudovala divadelní akademii v Ženevě, poté studovala v Anglii, hrála v několika francouzských a švýcarských televizních filmech.

  Byla vdaná za Bolka Polívku, s kterým má syna Vladimíra (*1989). V Česku bydlela v Brně, nyní žije v Praze. Je zakladatelkou a prezidentkou nadace Archa Chantal.

  Hostuje v Klicperově divadle v Hradci Králové v představení Romeo a Julie, Antilopa a Mistr a Markétka, 15 let jezdí s Bolkem Polívkou s pořadem Šašek a královna. V pražském Divadle Ungelt účinkuje v dramatu Edwarda Albeeho Hra o manželství.

  Michael Šoták

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.