Autogramiáda Joy Fieldingové v Brně

Levné dárky, best dárky
 • Autogramiáda slavné kanadské spisovatelky Joy Fieldingové u příležitosti vydání její nejnovější knihy Až ji uvidíš se uskuteční v úterý 16. 10. v 17 hodin v prodejně Knihy Dobrovský na ulici Joštova.

 • Anotace

  Život Marcy Taggartové se roztříštil na kousky. Před dvěma lety ztratila svou milovanou dceru Devon, která údajně zahynula v Irsku při nehodě na moři. Tělo se nenašlo a Marcy nikdy nepřijala, že její dcera je mrtvá. Vidí ji všude kolem sebe… a když je sama na návštěvě v Irsku, uvidí ji za oknem kavárny doopravdy. Tak začíná zběsilý hon za přeludem, který je Marcyinou jedinou nadějí. „Vím, že nejsi mrtvá, Devon! A já tě za každou cenu najdu.“

  Románů Joy Fieldingové se u nás prodalo více než 369 tisíc výtisků! Nyní přijíždí do České republiky a v rámci turné zavítá i do naší prodejny v Brně!!!

 • Joy Fieldingová,

  (*18. března 1945, Kanada)

  kanadská spisovatelka. Po ukončení univerzity se stala herečkou, působila na kanadských divadelních scénách a v televizi. Ambice ji zavedly do Hollywoodu, ale rozčarování urychlily její návrat domů. Po několika scénářích se pustila do psaní románů a rychle si získala nadšené čtenáře. Její knihy, jejichž hrdinkami jsou převážně ženy v okamžiku životní krize, se vyšplhaly na žebříčky bestsellerů a byly přeloženy do více než 25 jazyků. Mnohé se dočkaly filmového zpracování. Řada z nich se dočkala filmové a televizní adaptace (Jane utíká, Ta druhá, Teď neplač, Nic mi neprozrazuj atd.)

  Joy Fieldingová žije s manželem a dvěma dcerami v Torontu.

  Michael Šoták

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.