Brněnská autogramiáda Miloslava Stingla, jednoho z nejpřekládanějších českých spisovatelů

Levné dárky, best dárky
 • Cestovatel Miloslav Stingl a vydává svou 42. knihu Ostrovy krásy, lásky a lidojedů – díl druhý. Při této příležitosti přijměte prosím pozvání na výjimečnou besedu a autogramiádu s hostem, který procestoval celý svět.

  KDY a KDE: 2. listopadu 2012, od 16:00 v kavárně knihkupectví KNIHCENTRUM Caffé v obchodním centru Olympia Brno.

  Máte jedinečnou příležitost setkat se s literárním a dokumentárním autorem, cestovatelem a vědcem, který se během svého života stal jedním z nejpřekládanějších a v zahraničí nejvydávanějších českých spisovatelů! Na Akademii věd vedl výzkum mimoevropských národů, díky působení na zahraničních univerzitách (např. v New Yorku) byl přijat do Société des Américanistes při UNESCO v Paříži a rovněž do Société des Océanistes při UNESCO.

  Procestoval všechny kontinenty – 151 zemí světa, ovládá 17 cizích jazyků a mj. se stal náčelníkem jednoho z indiánských kmenů. Tento výjimečný host se jmenuje Miloslav Stingl a vydává druhý díl knihy Ostrovy krásy, lásky a lidojedů.

  Po první výpravě na legendární ostrovy v Pacifiku, do oblasti Polynésie čili Mnohoostroví, se slavný cestovatel a etnolog Miloslav Stingl vydává do koutů ještě tajuplnějších…

  Ve druhém dílu svých memoárů z cest do jižních zemí, kde žili kanibalové a lidé se milovali i na maličkých atolech, míří do dvou oblastí zároveň…

  Kniha je v prodeji od 18. října 2012.

  Veronika Machková

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.