Brněnský Lunapark aneb Divadlo ke kávě 2012

Levné dárky, best dárky
 • Brněnský Lunapark aneb Divadlo ke kávě 2012 je již třetím ročníkem festivalu brněnských nezávislých divadelních souborů. Festival, který letos začíná 13. 3. a potrvá až do konce dubna, nabízí celkem 26 večerů ve 13 kavárnách za účasti 13 divadel a za bohatého hudebního doprovodu! Nabízíme možnost poznat blíže brněnskou nezávislou divadelní scénu v prostředí jedinečných kaváren, které jsou nedílnou součástí místního kulturního podhoubí!
 • 13. 3.-25. 4. 2012, 26 večerů s konceptem Divadla ke kávě a následujícím hudebním programem.

 • Vstupné dobrovolné. Začátek vždy v 18.00.

  Také ve třetím ročníku je hlavní prioritou akce seznámit širokou veřejnost s aktuální nezávislou divadelní scénou, a to neotřelým způsobem, který propojuje divadelní svět se světem kavárenským.

  Festival láká také diváky mimobrněnské, neboť to skutečně nejsou jen vysoké věže Petrova či Velká cena, co může Brno nabídnout. Mnohá představení jsou také jazykově bezbariérová a tudíž vhodná také pro zahraniční studenty či návštěvníky Brna.

  Ideový koncept Brněnského Lunaparku vzešel ze spojení myšlenky divadelníka s představou akademika, jmenovitě Pavla Baďury (Divo4) a Viktora Pantůčka (pedagog Masarykovy univerzity Brno). Projekt bude již potřetí připraven a realizován studenty předmětu Řízení kulturního provozu, jenž spadá pod obor Management v kultuře pod Ústavem hudební vědy Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, za podpory školy i za přičinění celé řady dalších spolupracovníků i z mimo-akademického prostředí.

  Zahájení festivalu: 13. 3. 2012 v kavárně Kunštátská Trojka, Dominikánská 9 v nekuřáckém sále uvedením letošního prvního představení, které začíná v 18.00.

  Festival se koná pod záštitou občanského sdružení Kulturárium o. s.

  Zažijte i Vy pestrý Lunapark na vlastní kůži!

  Těší se na Vás Váš Brněnský Lunapark

  Kateřina Eichlerová, koordinátorka festivalu

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.