Brněnský lunapark aneb Divadlo ke kávě 2013

Levné dárky, best dárky
 • Dáváte si rádi ke kávě zákusek? A co takhle například v podobě Divadla ke kávě? Tuto vybranou lahůdku nabízí už čtvrtým rokem originální brněnský festival Brněnský Lunapark aneb Divadlo ke kávě. Servírujeme ve čtrnácti pečlivě vybraných kavárnách. Své nejlepší kousky nabídne devatenáct divadelních souborů za hudebního doprovodu více než dvaceti místních hudebních uskupení. Sezona divadelní kávy potrvá přesně dvacet osm večerů a na první sousto se můžete těšit již 22. 4. 2013 v Kavárně Kunštátská Trojka. Začátek vždy v 18.00 hodin, účast i vstupné dobrovolné, zábava však jedinečná. Festival potrvá do 23. 5. 2013.

  Čtvrtý ročník festivalu pokračuje se seznamováním široké veřejnosti s brněnskou nezávislou divadelní a hudební scénou. Jedná se o koncept divadelních představení odehrávajících se přímo ve vybraných kavárnách v centru Brna, které se běžně významně podílí na brněnském kulturním dění.

  Brno je multižánrovou líhní nových kulturních příležitostí a proto nenabízíme program pouze pro brněnského obyvatele. Mnoho představení je zpracováno tak, aby nevznikaly jazykové bariéry, proto velmi rádi přivítáme i zahraniční návštěvníky, které o nich letos budeme informovat formou jedné speciální události na naší facebookové stránce.

  Ideový koncept Brněnského Lunaparku vzešel ze spojení myšlenky divadelníka s představou akademika, jmenovitě Pavla Baďury (Divo4) a Viktora Pantůčka (pedagog Masarykovy univerzity Brno). Projekt je realizován občanským sdružením Kulturárium ve spolupráci s Ústavem hudební vědy Filozofické fakulty Masarykovy univerzity a studenty.

  Festival začíná v pondělí 22. 4. 2013 v Kavárně Kunštátská Trojka, Dominikánská 9 v nekuřáckém sále uvedením letošního prvního představení, které začíná v 18.00. Zahraje Malé divadlo kjógenu a Gentle Irony Trio.

  Kateřina Eichlerová, koordinátorka festivalu a předsedkyně společnosti Kulturárium

  www.twitter.com/brnolunapark

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.