Co je Densa?

Levné dárky, best dárky
 • Densa je tanečně-sportovní program, vytvořený známým tanečníkem a choreografem Laci Strikem ve spolupráci s experty na stravu a fitness. Program spojuje moderní hudbu s tancem, fitness cvičením a stravovacím plánem. Při jejím vzniku jsme se inspirovali cvičeními, která jsou dnes ve světě populární. V podstatě spojuje to nejlepší z každého dohromady. Densa je určená lidem, kteří chtějí zdravě žít, zábavnou formou si vytvarovat a nebo udržet pěknou postavu a kondičku.

  Lekce pro veřejnost

  Pro koho je Densa?

  Densa je jednoduchá – připravená tak, aby jí zvládl opravdu každý. Co se týká věku, je přizpůsobená dospělým, vhodná pro lidi prakticky každého věku.

  Filozofie:

 • 1. Hudba

  První základní složkou je hudba. Hudba je energie, která vás drží aktivním po čas celého cvičení. Proto je důležité, aby byla vždy svěží, živá a rytmická, s jednoduchým tempem. Při jejím výběru spolupracujeme s profesionály na dobrou hudbu z nejoblíbenějších slovenských a českých rádií.

 • 2. Tanec

  Nosnou částí Densy jsou jednoduché základní kroky inspirované různými oblíbenými tanečními styly. Kroky jsou velmi přirozené, lehce naučitelné, dají se intuitivně zapamatovat. K tomu jsou efektivní a udrží vás po celý čas cvičení v dobré náladě a dynamickém tempu.

 • 3. Fitness

  Trénink zahrnuje i opravdové a poctivé cvičení! Tato stránka Densy je podporována profesionálními fitness trenéry a sportovci, kteří se postarali o to, aby cvičení bylo opravdu účinné a bezpečné.

 • 4. Strava

  Chcete svoje úsilí opravdu podpořit? Tak byste určitě neměli zanedbávat ani stravu. U nás dostanete stravovací plán na každý den. Cvičení bude mít mnohem viditelnější efekt. Strava je velmi důležitou součástí celého procesu. Stravovací systém byl vyvinutý ve spolupráci s odborníky na zdravou výživu a stravování.

 • 5. Zábava

  Cvičení musí být zábavné. V dnešní době žijeme v hektickém světě plném shonu a stresu, proto je důležité dbát i na psychické zdraví a duševní pohodu. Po dalším dni stráveném v únavné práci potřebujeme přepnout a dostat to ze sebe. Densa je jako party plná hudby, dobré energie a smíchu!

  Martin Fiedler (Fidli)

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.