Čtení z knihy Padesát odstínů temnoty

Levné dárky, best dárky
 • Pokračování nejprodávanější knihy roku 2012 Fifty Shades of Grey – Padesát odstínů šedi právě vychází. Ještě temnější, smyslnější a neodolatelně návyková! Taková je kniha Fifty Shades Darker – Padesát odstínů temnoty, na kterou čekají desetitisíce českých čtenářek.

  Do Fifty Shades Darker – Padesát odstínů temnoty se můžete začíst v knihkupectví na Joštově ulici již v pátek 25. ledna – tedy o tři dny dříve, před oficiálním vydáním knihy, během exkluzivního předprodeje a čtení z knihy.

  Ke každé knize speciální záložka a prvních 200, kteří si zakoupí 50 odstínů temnoty, dostane i malý dárek.

  Na konci prvního dílu Anastasia Steeleová od Christiana Greye prchá. Přese vše, co se mezi nimi stalo, na něj však stále nemůže zapomenout.

  Když jí tedy Christian předloží novou smlouvu, nemůže odolat a vrací se k němu. Postupně odhaluje všechna tajemství a zjišťuje, že jeho padesát odstínů šedi je temnějších, než si kdy dovedla představit. A zatímco Christian bojuje se svými démony, Ana musí učinit nejdůležitější rozhodnutí ve svém životě…

  Fenomén Fifty Shades zasáhl Českou a Slovenskou republiku se stejnou silou jako zbytek světa. První díl Fifty Shades of Grey se začal prodávat 1. října a za první tři měsíce překročil magickou hranici sta tisíc prodaných výtisků. Stal se nejprodávanější knihou roku 2012, přičemž druhou nejprodávanější předstihl o více než čtyřicet tisíc výtisků.

  Nakladatelství XYZ chystá i třetí díl trilogie, který se bude jmenovat Fifty Shades of Freed – Padesát odstínů svobody a v němž se osudy Anastasie Steeleové a Christiana Greye uzavřou. Vyjít by měl v polovině tohoto roku.

  E L James je pseudonymem Eriky Mitchellové Leonardové (1963), televizní produkční a manželky scenáristy a režiséra Nialla Leonarda, s nímž je více než dvacet let a má s ním dva pubertální syny. Fifty Shades od Grey původně je psala jako fanfiction ságy Stmívání pod jménem Snowqueens Icedragons. Úspěch, kterého její dílo dosáhlo na internetu, ji naprosto šokoval. Vtělila do něj podle svých slov svoji krizi středního věku a všechny své fantazie, které se zřejmě potkaly s fantaziemi mnoha žen po celém světě.

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.