Den žonglování se slaví po celém světě. I v Brně

Levné dárky, best dárky
 • Pestrobarevné míčky ve vzduchu, rotující kužely, točící se diabola, svištící tyče…, ale také točící se gramofony, cvakající fotoaparáty, exhibice, soutěže, fireshow, sound system a desítky účinkujících… To vše čeká návštěvníky v neděli 16. června 2013 od 14.00 do 22.00 na terase Střediska volného času Lužánky v Brně. Uskuteční se zde dvanáctý ročník Dne žonglování v Brně, který se pojí k oficiálnímu svátku všech žonglérů, stanovený Mezinárodní asociací IJA letos na 15. června.

  „Vstup je volný a zdarma budou k zapůjčení také základní žonglovací pomůcky. Návštěvníci si budou moci v rámci dílen pod odborným vedením vyrobit a odnést žonglovací míčky. K volnému žonglování budou hrát mladí brněnští DJ´s, žonglovat se bude tradičně bez alkoholu. Návštěvníky čeká také několik žonglérských soutěží a her,“ řekl Konrad Heczko za pořadatele.

  Akce není určena jen profesionálním artistům, ale také široké veřejnosti, která se o žonglování jen zajímá nebo si chce tuto dovednost vyzkoušet.

  Den žonglování v Brně tradičně korunuje Fire Jam Session – obří ohňová show za účasti několika žonglérských skupin i jednotlivců. Začíná ve 21.30.

  Konrad Heczko, Lužánky – středisko volného času, pracoviště Legato
  Cirkus LeGrando

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.