Designové centrum BuDu se představilo prvním hostům

Levné dárky, best dárky
 • Nové brněnské centrum interiérového designu BuDu otevřelo své brány. Ve funkcionalistické budově architekta Bohuslava Fuchse v Masné ulici vznikly unikátní společné prostory, v nichž vystavuje řada předních návrhářských společností. Zákazníci získají jedinečnou možnost prohlédnout si všechny doplňky pod jedinou střechou, navíc se jim bude vždy věnovat odborný konzultant.

  Slavnostní otevření designového centra BuDu se uskutečnilo ve čtvrtek 9. června. Do nových prostor se přišlo podívat téměř 200 hostů, včetně Lucy de Micheli Stradivariho, potomka italského houslového mistra a předního představitele současného italského bytového designu.

  „Na první den jsme vyhradili naše prostory pouze našim věrným zákazníkům a vybraným hostům. Ode dneška však může do prostor na Masné burze každý, koho zajímají trendy v bytovém interiéru nebo designu a hledá novou inspiraci. Každý bude mít k dispozici odborníka, který ho provede celým prostorem BuDu a rád zodpoví všechny otázky,“ představuje nové centrum Milan Vrbík, vedoucí manažer a zároveň spolumajitel společnosti FINEZZA Design, která s ideou BuDu přišla.

  BuDu by se po vzoru velkých evropských designových center mělo stát i významným místem kultury, ve kterém budou probíhat jedinečné výstavy a vernisáže. V současnosti mohou návštěvníci v prostorách BuDu zhlédnout výstavu známého českého fotografa Jadrana Šetlíka. „Spolupráci na výstavách jsme významně propojili i se sdružením Leporelo+, které organizuje výstavy ‚mladé‘ designérské scény v Domě umění města Brna,“ doplňuje Vrbík.

  V BuDu naleznou zákazníci řadu populárních značek – vybavení pro bytové interiéry od FINEZZA design, stínicí techniku LEHA od společnosti 4DECO, luxusní biokrby Fire4Home, koupelnové vybavení od Dara Interiér, interiérové dveře Ferrero Legno, podlahy Quick Step a Pandomo, nebo hi-endové audiovizuální technologie od společnosti Jasyko.

 • Budu – největší centrum bytového designu na jižní Moravě. Funkcionalistická budova Bohuslava Fuchse v Masné ulici je inspirativním showroomem mnoha prestižních designérských a architektonických firem.

  Marek Hadra

  Foto: archiv BuDu

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.