Fénix noc reklamožroutů již odpočítává dny do startu v Brně

Levné dárky, best dárky
 • Světová reklamní show Fénix noc reklamožroutů proběhne v pátek 29. března 2013 v brněnském klubu FLÉDA. Show představí výběr téměr 300 nejlepších reklamních spotů roku 2012 z 50 zemí světa, v bloku trvajícím přes pět hodin. Začátek promítání letošní kolekce je v 19 hodin, prostory budou pro návštěvníky otevřeny již od 18 hodin.

  V programu show jsou zařazeny nejlepší reklamy z celého světa. Chytré, inteligentní, exotické, ale také kontroverzní podpásovky či historické spoty (letošek se pyšní speciálním blokem reklamy ze 60. let) představující různorodost a módní trendy blýskavého světa reklamy. Velký ohlas na již proběhlé pražské akci zaznamenala reklama z Japonska a jižní Koreje.

  „To nejlepší z britské reklamy, Rumunská sekce, ulítlá japonská reklama, velký soubor reklamy AXE, inspirace STAR WARS, prvni chlupaté auto na světě, nejnovější reklamy CHANNEL a ARMANI a peruánská čokoláda CUA-CUA… to je jen několik ukázek z naší úžasné přehlídky, která letos trvá celkem 5 hodin 5 minut a 27 vteřin,“ říká David Horáček, majitel pořádající společnosti Easy Pictures. „Do výběru se letos dostala jen jedna jediná česká reklama, neprozradím o co jde, schválně si ji na 184. pozici vychutnejte sami,“ dodává Horáček.

  Generálním partnerem této významné akce je FÉNIX, nové pšeničné pivo s koriandrem a pomerančovou kůrou. Jeho svěží chuť si milovníci reklamy vychutnají přímo na místě dění ve stylovém FÉNIX baru.

  „Naše pivo FÉNIX má bohatou a intenzivní chuť a stejně jako Fénix noc reklamožroutů přináší svým fanouškům bohatý a intenzivní zážitek. Jsme rádi, že jsme mohli spojit naše jméno s touto unikátní akcí, která nabízí svým návštěvníkům to nejlepší ze světové reklamní tvorby,“ říká Milan Fořt, brand manager značky FÉNIX.

  Vstupenky na show Fénix noc reklamožroutů jsou v prodeji v sítích Ticketpro, Ticketportal a SMS Ticket, ceny se pohybují v rozmezí od 150 do 290 Kč, podle času a místa prodeje.

 • O Noci reklamožroutů

  The Night of the Ad Eaters (Noc reklamožroutů) je světová reklamní show plná reklamy a hudby s dlouholetou tradicí. Její zakladatel Jean-Marie Boursicot ji poprvé představil v roce 1981 a z rodné Francie se velmi rychle rozšířila do zbytku světa. Reklamní sdělení je natolik srozumitelné, že překonává jazykové i kulturní rozdíly. Show probíhá ve více než 135 městech 40 zemí celého světa, každý rok ji zhlédne více než 300 000 nadšenců a jednou z tradičních zastávek jsou také Praha a Brno.

  Petra Horáčková

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.