Festival Milujeme stromy 2011

Levné dárky, best dárky
 • U příležitosti oslav Dne stromů pořádá Nadace partnerství ve spolupráci s dalšími brněnskými organizacemi další ročník festivalu věnovaného stromům Milujeme stromy. Festival o stromech a pro stromy se uskuteční v Brně od 20. do 28. října. Devět dní věnovaných stromům a plných divadla, hudby, pohybu, kreativity a poznání zakončí celorepublikový rekord v sázení stromů.

  Program festivalu připravuje již 27 brněnských organizací a uměleckých skupin! Výtěžek festivalu opět poputuje na výsadbu a ochranu stromů v České republice.

  Těšit se můžete mimo jiné na improvizaci Jaroslava Duška a divadla Vizita nazvanou Mezi nebem a zemí. Jeho žena Iveta přiveze na festival Školu Malého stromu a syn Martin zase představení Muž, který sázel stromy. Divadlo Líšeň a Divadlo Radost doplní další stromová představení: Andělé z lesa a Jak morčata pekla bábovku.

  Připravuje se také Skorostromová bohoslužba, benefiční bazárek Kup si šperk, vysadíš strom, výstavy nejsympatičtějších stromů v České republice i v Evropě, Den stromů v Lužánkách a mnoho dalších akcí.

  Chybět nebudou workshopy, výtvarné a tvůrčí dílny pro děti i dospělé, prohlídka arboreta a botanické zahrady, přednášky.

 • Program festivalu
 • Předprodej vstupenek

  Vstupenky na akce s nutnou rezervací lze rezervovat na e-mailu: milujemestromy@nap.cz. Vstupenky se kupují před akcí, počet míst je omezen. Vstupenky na některé akce si můžete zakoupit v předprodejích v místě konání akce (např. Jaroslav Dušek a Vizita – Divadlo Husa na provázku).

  V Nadaci Partnerství (Údolní 33, Po-Pá 9-16 hod) si můžete v předprodeji koupit lístky na tyto akce:

 • Léčivá síla stromů (seminář) – 300 Kč
 • Tělo jako strom zelený, větrem ohýbaný (tanečně-pohybový workshop) – 80 Kč
 • Škola Malého stromu (divadelní představení, Iveta Dušková) – 120/80 Kč
 • Muž, který sázel stromy (divadelní představení, Martin Dušek) – 120/80 Kč

  Lenka Vodičková

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.