Filipínská léčitelka Estela Orbito Palaris v Brně

Levné dárky, best dárky
 • Estela Orbito Palaris
 • Robert Orbito
 • Myrna Dela Cruz Orbito
 • Estela Orbito Palaris

  Je spirituální léčitelka, médium a masérka tradičních filipínských masáží. Má dar materializace, dematerializace, levitace, promlouvá, žehná a léčí skrze ni Duch Svatý. Je členkou Asociace filipínských léčitelů, Interfaith Spiritual Church, Medicina Alternativa International, je držitelkou certifikátu, který ji opravňuje působit mezinárodně.

  Její léčitelská praxe trvá již 25 let. Narodila se 29. 1. 1971 v Ramon, Isabela na Filipínách. Estela je maminkou tří dětí. Pochází z rodiny slavných filipínských spirituálních léčitelů. Otec byl kazatel a léčitel, který léčil v mnoha částech Filipín. Jejími dědečky, duchovními učiteli a duchovními průvodci jsou slavní filipínští léčitelé Monsignor Marcos Orbito, zakladatel Interfaith Spiritual Church a Reverend Alex Orbito − prezident Asociace filipínských léčitelů, zakladatel spirituálních center Pyramid of Asia a Pyramid for Light na Filipínách.

  Estela poprvé navštívila Českou republiku v červnu 2012, kdy doprovázela svého dědečka Monsignora Marcose Orbita na jeho duchovní misi v České a Slovenské republice. Od podzimu 2012 vykonává samostatné duchovní mise v Evropě. Českou republiku navštívila už počtvrté. Tento rok bude Estela působit v ČR do 17. 11. 2013. Lidé mohou přijít s jakýmkoli zdravotním problémem.

  Při léčení se Estela dostává do stavu změněného vědomí, kdy vnímá veškeré druhy negativní energie a bloků v těle, duši, mysli a Duchu člověka, které způsobují onemocnění. Hlavním předpokladem uzdravení pacienta je odevzdání se. Právě v momentě odevzdání se dějí největší zázraky, o čemž svědčí mnoho uzdravených a osvobozených lidí od jejich nemocí a utrpení.

  Setkání s Estelou je výjimečná duchovní a spirituální zkušenost, zážitek. Člověk se dostává do přímého a živého kontaktu s Duchem Svatým. Tato energie vyplavuje negaci z člověka. Lidem se uleví, načerpají sílu a lásku, prožívají zázraky na vlastní oči a kůži.

  Máte−li zájem poznat tuto léčitelskou techniku,stát se duchovním léčitelem, jít do přímého kontaktu s absolutním vědomím a bezpodmínečnou láskou, pak jste srdečně zváni na seminář Estely Orbito Palaris s názvem Jak léčí Bůh?, který se koná od 1.−3. 11. 2013 v Peci pod Sněžkou.

  Od 2.−16. 1. 2014 se můžete zúčastnit duchovně zaměřeného pobytu na Filipínách s názvem Za zázraky Filipín, kde prožijete a poznáte hloubku filipínské kultury, čistotu přírodních národů, navštívíte svatá a zázračná místa a bytosti, navštívíme spirituální seance, budeme relaxovat u moře s tradičními filipínskými masážemi a spirituálním léčením.

 • Robert Orbito

  Je spirituální léčitel, kazatel a masér tradičních filipínských masáží. Narodil se 13. 2. 1970 v severní části Filipín ve městě Ramon, provincii Isabela.

  Robert je členem Interfaith Spiritual Church, Medicina Alternativa International, je držitelem certifikátu, který ho opravnuje působit mezinárodně. Robert působil v různých zemích Evropy − Německo, Rakousko, Dánsko, Švédsko…

  Můj otec Jovito a matka Angelita byli požehnáni pěti dětmi, dvěma syny a třemi dcerami a já, Robert, jsem ze sourozenců nejstarší. Otec byl kazatel a léčitel, který léčil v mnoha částech Filipín. Jeho dědečky, duchovními učiteli a duchovními průvodci jsou slavní filipínští léčitelé Monsignor Marcos Orbito − zakladatel Interfaith Spiritual Church a Reverend Alex Orbito − prezident Asociace filipínských léčitelů, zakladatel spirituálních center Pyramid of Asia a Pyramid for Light na Filipínách. Od dětství jsem s celou rodinou navštěvoval mše. Každou sobotu a neděli se konaly mše, které nazýváme Gimong, kde jsem se učili channeling (jak se stát médiem), učili jsme se zpěvu, kazatelství a léčení.

  Začal jsem léčit samovolně (bez vlastního záměru) v 17 letech a po dobu následujících let jsem začal cestovat a léčit pomocí oleje a vody. Toto je technika, kterou používám dodnes.

  Před léčením promluvím k pacientům, pak následuje společná modlitba, žehnání vody a předmětů, pak žehnám kokosovým olejem, pak následuje individuální léčení pacientů. Přijít může kdokoli bez rozdílu věku a s jakýmikoli potížemi.

 • Myrna Dela Cruz Orbito

  Je spirituální léčitelka, médium a masérka tradičních filipínských masáží. Bydlí v Barangay Osmena, Cordon, Isabela, Filipíny. Narodila se 9. dubna 1963 ve městě Lam−ag, San Juan, Abra.

  Když jsem byla na vysoké škole, seznámila jsem se s jedním duchovním léčitelem, který k nám přišel léčit nemocné pomocí duchovního léčení. Sledovala jsem, jak léčí a bylo to tak zajímavé, že jsem si slíbila, že jednou budu jako on. A tak jsem se po skončení studia na univerzitě stala členkou Interfaith Spiritual Church a šla do semináře, abych se stala reverendkou a nástrojem Ducha Svatého. Děkuji Bohu, že mě přijal a já se stala jeho nástrojem. Tak jsem pokračovala ve své misi a v kapli se po 15 dní postila a pila jen vodu a modlila se.

  Po tomto půstu jsem se přidala k Monsignorovi Marcosi Orbitovi, a stala se na skoro 2 roky jeho pomocnou léčitelkou, až jsem zjistila, že už můžu léčit sama a tehdy jsem potkala syna Monsignora Marcose Orbita a stala se jeho ženou a mám s ním 5 dětí.

  Myrna je držitelkou certifikátu, který ji opravnuje působit mezinárodně.

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.