Hasiči připravují odbornou konferenci

Levné dárky, best dárky
 • Dobrovolní hasiči 21. století je název odborné konference pro profesionální a dobrovolné hasiče, která se uskuteční v sobotu 10. prosince v Brně. 

  Konference, kterou pořádá Moravská hasičská jednota ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem Jihomoravského kraje, bude na chemické fakultě Vysokého učení technického v Purkyňově ulici. Cílem je zkvalitnit informovanost příslušníků HZS, členů jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí a zaměstnanců samosprávy o problematice činností jednotek požární ochrany.

  Účastníci jednání vyslechnou informace o tvorbě požárního poplachového plánu kraje a pravidlech vysílání jednotek k mimořádným událostem, a také o koncepci vybavení zásahových vozidel. Na programu budou rovněž poznatky ze zásahu u letošního požáru tržnice v Olomoucké ulici v Brně, o činnosti hasičů – leteckých záchranářů, zásazích s pomocí trhavin a možnostech dotací na nákup nové techniky. Odborná konference se koná pod záštitou jihomoravského hejtmana Michala Haška a ředitele HZS JmK Jiřího Pelikána.

  Jaroslav Haid, tiskový mluvčí HZS Jihomoravského kraje

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.